Zbiórka Na poszukiwania Kajetana Stanoch - zdjęcie główne

Na poszukiwania Kajetana Stanoch

51 549 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 778 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Arkadiusz Stanoch - awatar

Arkadiusz Stanoch

Organizator zbiórki

[AKTUALIZACJA] 8.11.2023


Jakiś czas temu w porozumieniu z rodzicami utworzyłem zbiórkę na Pomagam.pl na której zbieraliśmy pieniądze na akcję poszukiwania i wydobycia ciała mojego brata z jeziora Wolfgangsee w Austrii. Ze względu na nadchodząca zimę i pomimo osiągnięcia jedynie 1/3 zakładanej kwoty oraz pozyskaniu sonaru niezbędnego do tej akcji dzięki pracodawcy mojego taty zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie poszukiwań.  Akcja prowadzona przez Marcel Korkuś oraz jego przyjaciela Paweł Felicki miała na celu zlokalizowanie ciała oraz przygotowania bezpiecznego zejścia nurków austriackich, którzy przy ich wsparciu bezpiecznie wydobyli ciało na powierzchnię.
Kajetan został wydobyty z głębokości blisko 70m w warunkach praktycznie zerowej widoczności w odległości około 500m brzegu. Sprzęt zakupiony na akcje zostanie przekazany fundacji pana Marcela https://marcelkorkus.com/fundacja/
Obecnie potrzebujemy czasu na załatwienie formalności i zorganizowanie pogrzebu, o którym poinformuje w następnym wpisie. Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w akcję oraz każdemu, kto dowolną kwotą wsparł moją zbiórkę.
W imieniu mojej mamy chciałbym również podziękować każdemu za ciepłe słowa i wsparcie duchowe, które okazało się nieocenione w pewnych momentach.

Uważajcie na siebie oraz swoich bliskich.


Nasz syn, brat i przyjaciel Kajetan Stanoch lat 23 wybrał się w podróż do Włoch 14.08.2023 r. Od 18.08.2023 r. urwał się kontakt. Ustaliliśmy, że w tym dniu przebywał na terenie Austrii. Z ustaleń policji austriackiej wiemy, że Kajetan poszedł popływać na desce typu SUP w jeziorze Wolfgangsee. Z zeznań świadków wynika, że wpadł do wody i utonął o godzinie 14:33. Rozpoczęły się poszukiwania w jeziorze przez okoliczne służby, które do dnia dzisiejszego są bezskuteczne. Aby uskutecznić dalsze poszukiwania Kajetana poprosiliśmy o pomoc najlepszego nurka w Polsce. Potrzebuje on profesjonalnego sprzętu do lokalizacji i wydobycia. Koszty sprzętu jak i poszukiwań przekraczają nasze możliwości finansowe. Sprzęt jak i środki pieniężne, które nie zostaną wykorzystane będą przekazane fundacji, z którą nawiązaliśmy kontakt i posłużą do poszukiwań innych zaginionych w wodzie.

Nie mamy już sił dalej czekać, serce pęka, dlatego prosimy państwa o pomoc.

Z góry dziękujemy za wsparcie. 


RODZINA I PRZYJACIELE 


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • SKaw - awatar

  SKaw

  29.09.2023
  29.09.2023

  osiągnięcia celu !

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.09.2023
  29.09.2023

  Zycze Rodzinie, zeby jak najszybciej odnalezli cialo Kajetana i zaznali spokoj. Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.2023
  27.09.2023

  Bardzo, bardzo życzę rodzinie i przyjaciołom abyście odnaleźli Kajetana.

 • Anna Larkin - awatar

  Anna Larkin

  26.09.2023
  26.09.2023

  Trzymam kciuki, zeby rodzina jak najszybciej odnalazla cialo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.09.2023
  25.09.2023

  Życzę powodzenia i wiele sił.

51 549 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 778 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Arkadiusz Stanoch - awatar

Arkadiusz Stanoch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 778

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Michał Poproch - awatar
Michał Poproch
30
Michał poproch - awatar
Michał poproch
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij