Zbiórka Wózek inwalidzki dla sportowca - zdjęcie główne

Wózek inwalidzki dla sportowca

12 600 zł  z 12 600 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Bartłomiej Rotowski - awatar

Bartłomiej Rotowski

Organizator zbiórki

Witam Serdecznie,

Nazywam się Bartłomiej Rotowski i ze względu, że jestem aktywnym społecznikiem zajmującym się sprawami związanymi z psychologią społeczną, bez jakiegokolwiek zastanowienia postanowiłem pomóc Kubie Kochanowi w zorganizowaniu zbiórki na wózek inwalidzki niezbędny do normalnego funkcjonowania w życiu i kontynuacji swojej aktywności sportowej. 

Na wstępie zaznaczam, że zorganizowałem zbiórkę za przyzwoleniem rodziny Kuby Kochana. Jest on osobą niepełnosprawną poruszającą się na wózku, co nie jest dla niego barierą, aby stać się i być sportowcem. Niestety jednak pojawiła się jedna przeszkoda w postaci wyeksploatowanego wózka, na którym się porusza oraz trenuje ukochaną szermierkę, a także pieniążki na zakup nowego. 

Warto też wspomnieć, że Kuba Kochan jest na 6-tym miejscu w światowym rankingu U-23. 

Dlatego też ze względu na fakt, że coraz większa grupa osób prywatnych i przedsiębiorców angażuje się w rozwiązywaniu problemów społecznych postanowiłem, że skorzystam z pomocy osób o dobrym sercu. 

Pieniążki w całości zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego wózka inwalidzkiego dla Kuby. 

Faktura proforma do wglądu. 

Sama moja satysfakcja z tego, że pomogłem będzie niczym w porównaniu z radością samego Kuby i jego mamy ze szczęścia jej syna. 

Pamiętajcie, że każda nawet minimalna pomoc udowadnia, że dzięki niej można wywoływać pozytywne zmiany i równocześnie stać się kimś wyjątkowym.

Więcej informacji 

Joanna Adamska (mama Kuby) - tel. 693 764 801

Aktualizacje


 • Bartłomiej Rotowski - awatar

  Bartłomiej Rotowski

  01.06.2019
  01.06.2019

  W dniu dzisiejszym nasz Kuba zdobył kolejny puchar w "Turnieju o Szablę Skrzetuskiego" w szermierce na wózkach. Oczywiście dodatkowo Kuba wzbogacił się o kolejny medal i kilka upominków.

  Jednocześnie zapraszamy Was Wszystkich do trwającej nadal zbiórki na nowy wózek dla naszego sportowca.

  Drodzy Państwo. Udostępniajmy i wspierajmy. Dobro zawsze powraca.

  Pozdrawiam

  Bartłomiej Rotowski

  Zdjęcie aktualizacji 32 222

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.10.2019
  31.10.2019

  Pozdrawiamy ;)

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  29.06.2019
  29.06.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • krasnoludek - awatar

  krasnoludek

  22.05.2019
  22.05.2019

  Jesteś super!

12 600 zł  z 12 600 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Bartłomiej Rotowski - awatar

Bartłomiej Rotowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 87

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 410
Dorota - awatar
Dorota
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Dominik Matusiak - awatar
Dominik Matusiak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maciej Koterba - awatar
Maciej Koterba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij