Pomoc dla Ukrainy wschodniej

34 205 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 440 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY, gdyż #dontstophelpua

Teraz na Ukrainie jest jeszcze gorzej! Ludzie i Zwierzęta umierają z głodu! Kończy nam się Karma!

Błagamy- pomóżcie! Zbieramy dosłownie na wszystko. 

Kończy się pomoc. Kończą się dary. A na wschodzie Ukrainy nie ma nic oprócz bomb i ostrzałów! Jest dramat. Prosimy o pomoc!

Wysyłka darów: 

Tarnawce 46F; 37-741 Tarnawce k. Przemyśla

Kochani Producenci Karmy- Brakuje nam dosłownie wszystkiego! 

JESTEŚMY ZAŁAMANI. Sytuacja jest TRAGICZNA! Nie jesteśmy w stanie w żaden sposób zrobić więcej... Dowozimy karmę do Schronisk, próbujemy wydostać zwierzęta, ale to wciąż za mało. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Schronisko Pegasus - awatar

  Schronisko Pegasus

  26.01.2023
  26.01.2023

  Spichlerze azylu pustuszeją, zima sprawiła, że zwierzęta zjadają znacznie więcej. Przed nami kolejne dostawy a środków brakuje.

  W imieniu zwierząt z najstarszego w kraju schroniska dla zwierząt różnych gatunków prosimy o pomoc.  Jednocześnie ogromnie dziękujemy wszystkim, którzy wspierają podopiecznych schroniska!
  https://pomagam.pl/8ggf9m

  Zdjęcie aktualizacji 111 308

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.2022
  13.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMRZE NIE POTRAFIĘ SPOJRZEĆ W OCZY MOJEGO MALEŃSTWA I POWIEDZIEĆ, ŻE UMRZE BO NIE STAĆ MNIE NA JEGO LECZENIE. W PORTFELU MAM DOSŁOWNIE 37 ZŁOTYCH. W PIĄTEK SKOŃCZĄ SIĘ NAM LEKI I KARMA. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Beata Baranowska - awatar

  Beata Baranowska

  11.05.2022
  11.05.2022

  Bardzo potrzebna akcja. Z powodu wojny cierpią nie tylko ludzie.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.05.2022
  06.05.2022

  MOJE MALEŃSTWO UMIERA BO NIE MAM ZA CO GO LECZYĆ. NIE MAM ANI GROSZA NA LECZENIE, A BEZ NIEGO UMRZE. PROSZĘ PAŃSTWA O LITOŚĆ NAD NAMI. NIE CHCE ŻEGNAĆ SIĘ Z MOIM FUTRZASTYM PRZYJACIELEM. BŁAGAM O KAŻDY GROSZ, DLA NAS TO NAPRAWDĘ DUŻO. https://dotuje.pl/moje-malenstwo-umiera

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.05.2022
  03.05.2022

  ZA DWA DNI KOŃCZĄ SIE NAM LEKI, NIE MAM NAWET JAK ZAPŁACIĆ ZA WETERYNARZA. SIĘGNĘŁAM DNA A PRZEZE MNIE MÓJ PRZYJACIEL UMRZE. PROSZĘ O POMOC DLA MOJEGO MISIA. https://naszefutrzaki.eu/potrzebujemy-pomocy,484

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.04.2022
  28.04.2022

  Nie dajmy zginąć tym zwierzętom!

34 205 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 440 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 440

Piotr Z - awatar
Piotr Z
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Wasilewski - awatar
Wasilewski
100
Nika - awatar
Nika
5
Jan Kowalski - awatar
Jan Kowalski
100
Anna - awatar
Anna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij