Zbiórka Na kontener dla dzieci Afryki - zdjęcie główne

Na kontener dla dzieci Afryki

23 455 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 407 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Celina Mariusz - awatar

Celina Mariusz

Organizator zbiórki

Pewnego  dnia w TV śniadaniowej zobaczyłam reportaż Jakuba Kucnera i Basi Pasek o dzieciach z  z Gambii,  które miały tak mało , że prawie nic.  A ich marzeniem było chodzić do szkoły ,mieć własne buty lub chociaż skarpetki,piłkę nożną lub małą lalkę....pomyślałam , że możemy im to dać .

I tak godzinę później po rozmowie z przyjaciółką i partnerem rozpoczęliśmy zbiórkę dla afrykańskich dzieci. 

W kwietniu 2018r nawiązałam kontakt z Elżbietą  Madej która prowadzi fundację w Busumbali , niewielkim miasteczku w Gambii ,i za jej udziałem  w kwietniu 2019 r wyszła ze Śląska pierwsza przesyłka ,było to około 2 ton odzieży , butów , zabawek i art.szkolnych. 

I tak w czerwcu mieliśmy  przyjemność oglądać zdjęcia z przekazania w szkołach dzieciom darów z Polski.

W tym samym czasie udało nam się zaprosić do szkół w naszej Gminie Jakuba Kucnera aby opowiedział coś o swoim pobycie w Gambii i fundacji którą założył właśnie  z myślą aby pomagać dzieciom w Afryce.

Połączyliśmy się z fundacją Power Changers i razem wspólnymi siłami chcemy zmienić świat małych Afrykańczyków na lepsze.

Mamy już niewielki dorobek w swoim krótkim istnieniu , jest nim kwietniowa wysyła darów oraz przeprowadzenie 66 wirtualnych adopcji a to oznacza ,że w nowym roku szkolnym który wkrótce się rozpocznie, naukę będzie kontynuować 66 dzieci,które otrzymają mundurek , przybory szkolne oraz co najważniejsze-obiad,który czasem jest jedynym posiłkiem w ciągu dnia , a do tego paczkę z łakociami  i innymi niespodziankami od swych wirtualnych rodziców.

Na dzień dzisiejszy mamy zebrane około 5 ton darów a ciągle do nas napływają paczki z całej Polski.

Pomóżcie nam to wysłać.

Koszty wysyłki są dosyć wysokie , ale liczymy , że z Waszą pomocą uda nam się to wysłać.

z poważaniem :

 Stowarzyszenie Hope for kids - Celina,Anna,Alicja i Mariusz oraz 

 Funacja Power Changers-Jakub i Karolina

Aktualizacje


 • Celina Mariusz - awatar

  Celina Mariusz

  08.01.2020
  08.01.2020

  Statek juz na miejscu.teraz czeka nas walka o odbior,biurokracja , no i coz troche...korupcji.U nas wszystko na legalu musi byc tam zaś ...najlepiej nic :) Przedstawiciele ostro walcza a my ciągle zbieramy grosik do grosika bo troszke rozminelismy sie w liczeniem i mogą byc braki...ale nie koniecznie.ciagle czekamy na wiadomosci. Dziekujemy wszystkim z caalego serca za pomoc bo bez Waszego wsparcia nic bysmy nie zrobili.
  Celina Anna Mariusz Alicja

  Zdjęcie aktualizacji 42 488

Komentarze


 • Lucyna Krzysztoforska - awatar

  Lucyna Krzysztoforska

  21.01.2020
  21.01.2020

  Bazarek brelok Olivier

 • Lucyna K - awatar

  Lucyna K

  19.01.2020
  19.01.2020

  Bazarek ..lampion

 • Iwona Z - awatar

  Iwona Z

  19.01.2020
  19.01.2020

  bluzka w kwiatki

 • Celina Mariusz - awatar

  Celina Mariusz

  08.01.2020
  08.01.2020

  bazarek lakier

 • Alicja Ryt - awatar

  Alicja Ryt

  07.01.2020
  07.01.2020

  Jeszcze troszkę

23 455 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 407 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Celina Mariusz - awatar

Celina Mariusz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 407

Lucyna Krzysztoforska - awatar
Lucyna Krzysztoforska
20
Lucyna K - awatar
Lucyna K
35
Iwona Z - awatar
Iwona Z
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia Walczak - awatar
Sylwia Walczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Celina Mariusz - awatar
Celina Mariusz
20
Maciek i Magda - awatar
Maciek i Magda
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij