Zbiórka Na pomoc dla Izy. - zdjęcie główne

Na pomoc dla Izy.

3 679 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Prosimy Państwa o  pomoc i wsparcie dla naszej Podopiecznej Izabeli, która zmaga się z licznymi chorobami i dolegliwościami. Od urodzenia cierpi na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe. Jej nogi zastępuje wózek inwalidzki. W ostatnim czasie stan zdrowia Izy znacznie się pogorszył. Pojawiły się nowe choroby. Iza jest bardzo słaba, ma problemy z oddychaniem gdyż rozpoznano u niej astmę. Musi codziennie korzystać z nebulizatora i inhalacji. Do tego problemy z nerkami, bardzo złe wyniki z krwi, moczu, problemy z sercem i nagłe skoki ciśnienia. Przed nią kolejne badania i wizyty u różnych specjalistów. To wszystko sprawia, że Iza traci wiarę w to, że kiedyś będzie lepiej. Z dnia na dzień jej uśmiech i nadzieja na lepsze przyszłość słabną. Sytuacja zdrowotna i życiowa Izabeli jest bardzo trudna i skomplikowana, potęgowana przez problemy finansowe. Subkonto Izabeli w naszej fundacji jest puste. Nie mamy środków finansowych, aby pomóc jej w wykupieniu leków, opłaceniu prywatnych wizyt lekarskich, zrobieniu odpłatnych badań diagnostycznych. Izabela staje przed dylematem, czy wykupić leki, zrobić badania, czy kupić coś do jedzenia.

Dlatego Prosimy Państwa - Naszych Darczyńców i Dobrodziejów o pomoc i wsparcie dla Izy. 

PROSIMY POMÓŻ !  WESPRZYJ !  UDOSTĘPNIJ ! WPŁAĆ !

Prosimy również o 1% Twojego podatku dla Izabeli.

Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY GEST DOBROCI !!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg "Bliżej Siebie" w Świdnicy. - awatar

  Fundacja Małgorzaty Dziury-Sztejnberg "Bliżej Siebie" w Świdnicy.

  22.09.2021
  22.09.2021

  Izabela ma bardzo złe wyniki i źle się czuje. Po konsultacji swoich wyników online z lekarzem oczekuje na wizytę u hematologa. Oczywiście wszystko prywatnie (konsultacja 200 zł). Aby dojechać do lekarza musimy wynająć specjalistyczny transport, co również generuje dodatkowe koszy. Prosimy o pomoc dla Izy i wsparcie zbiórki dla niej.

  Zdjęcie aktualizacji 74 932

Komentarze


 • Tomekemot - awatar

  Tomekemot

  20.11.2021
  20.11.2021

  Trzymam Kciuki i życzę dużo zdrówka .

 • Anna Piasecka - awatar

  Anna Piasecka

  15.07.2021
  15.07.2021

  trzymaj się Iza

 • Przemek Ledzian - awatar

  Przemek Ledzian

  14.07.2021
  14.07.2021

  Wszystkiego najlepszego z okazji imienin zdrówka :)

 • Agnieszka Zamojska Solmińska - awatar

  Agnieszka Zamojska Solmińska

  22.06.2021
  22.06.2021

  Życzę szybkiego zebrania💖

 • Przemek Ledzian - awatar

  Przemek Ledzian

  14.06.2021
  14.06.2021

  Dużo zdrowia Iza :)

3 679 zł  z 6 500 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 66

Magdalena - awatar
Magdalena
20
Tomekemot - awatar
Tomekemot
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Barbara Prusińska - awatar
Barbara Prusińska
200
Sandra Niedzińska - awatar
Sandra Niedzińska
5
Adrian Nowak - awatar
Adrian Nowak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
18
Edyta Kancelarczyk - awatar
Edyta Kancelarczyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Bartek Bać - awatar
Bartek Bać
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij