Zbiórka Akcja dla Oli - zdjęcie główne

Akcja dla Oli

28 209 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Ania Kowalska - awatar

Ania Kowalska

Organizator zbiórki

Zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie akcji charytatywnej, organizowanej przez Sosnowieckie Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne ART-EDU dla uczennicy klasy pierwszej Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu przy ul. Grota Roweckiego 66. Ola urodziła się z zespołem wad wrodzonych - wrodzone prawostronne skrzywienie kręgosłupa piersiowego (po leczeniu operacyjnym), wrodzone obustronne zwichnięcie stawu biodrowego, u dziewczynki stwierdzono również zanik mięśni kończyn górnych i dolnych oraz niewydolność oddechową. Jest niepełnosprawna ruchowo, porusza się na wózku inwalidzkim, wymaga stałego korzystania z usług terapeutycznych i rehabilitacyjnych. Pojawiła się szansa przeprowadzenia operacji Oli w Stanach Zjednoczonych, co znacząco polepszyłoby komfort jej życia. Wstępny koszt operacji to około 5 000 000,00, co przekracza możliwości finansowe rodziny dziecka. Za każdą pomoc i przekazany na ten cel dar serdecznie dziękujemy.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Fundacja Po Pierwsze, Szafowanie - awatar

  Fundacja Po Pierwsze, Szafowanie

  09.03.2022
  09.03.2022

  Życzymy zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.02.2022
  21.02.2022

  Zdrówka:)!!!! Trzymaj się, jesteś mega dzielna!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2021
  08.11.2021

  Trzymam kciuki🤗

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.11.2021
  03.11.2021

  Trzymam kciuki. Powodzenia!!!

 • Anonim kbp - awatar

  Anonim kbp

  03.11.2021
  03.11.2021

  Dużo zdrówka

28 209 zł  z 5 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 183 osoby
Ania Kowalska - awatar

Ania Kowalska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 183

Szymon - awatar
Szymon
20
Ania Kowalska - awatar
Ania Kowalska
320
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek - awatar
Marek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Fundacja Po Pierwsze - awatar
Fundacja Po Pierwsze
3 290
Fundacja Po Pierwsze, Szafowanie - awatar
Fundacja Po Pierwsze, Szafowanie
12 348
Dorota - awatar
Dorota
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij