Zbiórka Walka Eli z nowotworem jajnika - zdjęcie główne

Walka Eli z nowotworem jajnika

23 765 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 401 osób
Zbiórka zakończona
 
Emi Emilii - awatar

Emi Emilii

Organizator zbiórki

Mam na imię Emilia i potrzebuje pomocy w zbiórce środków na pomoc w leczeniu mamy. Część kwoty posiadaliśmy z oszczędności, część kwoty zebraliśmy dzięki Wam!

Jak to często w życiu bywa, najgorsze choroby odkrywamy przypadkiem. Tak też było teraz. Przy corocznej kontroli ginekologicznej, doktor zauważył mały guzek. Zlecił dodatkowe badania, po czym skierował mamę do szpitala. Tam okazało się, że drobny guzek to najmniejszy problem, ponieważ na jajnikach zauważono nowotwór.Reszta badań tylko potwierdziła wcześniejsze przypuszczenia. Zakwalifikowano mamę do operacji, która była bardzo rozległa. Oprócz wszystkich narządów kobiecych usunięto cześć jelita z powodu nacieków. Po histopatologii,stwierdzono nowotwór złośliwy GIII. Jak się okazało rodzaj tego nowotworu jest niezwykle podstępny, długo nie ujawnia objawów choroby oraz bardzo często występują przerzuty.

Aktualnie mama jest po chemioterapii, jest na diecie, przyjmuje wiele witamin, które wzmacniają jej organizm. Przy podawaniu chemioterapii jednocześnie robiliśmy hipertermię oraz kilka kuracji wzmacniających: immumoterapia, wit. C,kurkumina, ozonoterapia, ekstrakt CBD. To wszystko razem pomogło – dało nam nadzieję ze może się to udać! Niestety w każdym momencie choroba może wrócić, do czego nie chcemy dopuścić. Chcemy walczyć dodatkowo – kuracja stała ekstraktami CBD, fitoterapia, terapia psychologiczna i dodatkowa suplementacja witaminowa. Całościowe koszty leczenia, konsultacji, dojazdów do placówek medycznych przekraczają nasze możliwości finansowe, dlatego zdecydowaliśmy się poprosić Was o pomoc. 

Mama na 61 lat, jest cudowną, dobrą i uśmiechniętą osobą. W swoim życiu przeszła wiele, ale nigdy nie straciła optymizmu i chęci pomagania innym. Teraz trzeba jej pomoc,co też czynimy. 

Prosimy o wsparcie, nawet najmniejsza kwota dołoży cegiełkę do całości. 


Aktualizacje


 • Emi Emilii - awatar

  Emi Emilii

  22.01.19
  22.01.19

  Kochani, tak wygląda mama rok po operacji i pół roku po chemioterapii. Włosy powoli odrastają, organizm się regeneruje.To dzięki dodatkowym kuracjom i dzięki Wam! Pragniemy aby tak pozostało jak najdłużej, dlatego jeśli możecie to prosimy jeszcze o wsparcie. Koszty leczenia nadal są wysokie - mama emerytka oprócz bieżącego życia może zapomnieć o dodatkowych kuracjach, dlatego sami cały czas ja wspieramy. Niestety są to ogromne koszty, kwota do tej pory zebrana wyczerpała się. Każda wpłata ma znaczenie! Dziękujemy z całego serca!

  Zdjęcie aktualizacji 24 755

Komentarze


 • Marcin Psujek - awatar

  Marcin Psujek

  22.04.18
  22.04.18

  Trzymam kciuki, powodzenia dla Was , pozdrawiam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.04.18
  18.04.18

  Powodzenia!!! Mocno trzymam kciuki, żeby Pani Mama wyzdrowiała!!!

 • Marek Kiryczuk - awatar

  Marek Kiryczuk

  21.02.18
  21.02.18

  Wszystkiego dobrego i powodzenia

  • Emi Emilii - awatar

   Emi Emilii - Organizator zbiórki

   22.02.18
   22.02.18

   Dziękujemy

 • anonim - awatar

  anonim

  21.02.18
  21.02.18

  Życzę wytrwałości i sukcesu w walce z ta podstępną chorobą. Kilka lat temu razem z kochaną żoną przegraliśmy walkę z tą chorobą, dlatego wiem jak to wszystko wygląda.

  • Emi Emilii - awatar

   Emi Emilii - Organizator zbiórki

   22.02.18
   22.02.18

   Dziękujemy za wsparcie

 • Zbych - awatar

  Zbych

  13.02.18
  13.02.18

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

  • Emi Emilii - awatar

   Emi Emilii - Organizator zbiórki

   13.02.18
   13.02.18

   Dziękujemy

23 765 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 401 osób
Zbiórka zakończona
 
Emi Emilii - awatar

Emi Emilii

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 401

Patrycja - awatar
Patrycja
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Angelika - awatar
Angelika
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Matt - awatar
Matt
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Michał - awatar
Michał
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij