Zbiórka Lessi walczy o życie! Pomożesz? - zdjęcie główne

Lessi walczy o życie! Pomożesz?

295 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Martyna Pluskota - awatar

Martyna Pluskota

Organizator zbiórki

Jesteśmy wolontariuszkami, które w wolnym czasie zajmują się ratowaniem,leczeniem i szukaniem domów dla bezdomnych psów będących pod naszą opieką.  Chciałybyśmy przedstawić naszego nowego podopiecznego i zarazem prosić o wsparcie dla Niego. 


Lessi został zabrany z przytuliska, do którego trafił po śmierci swojego opiekuna. Zdiagnozowano u Niego zaawansowanego guza śledziony, powiększony gruczoł krokowy oraz sporych rozmiarów guza podskórnego. Do tego dochodziły kiepskie wyniki biochemii, podwyższony mocznik oraz kreatynina. Wdrążono leczenie oraz zakupiłyśmy specjalistyczną karmę. Po 10 dniach wyniki polepszyły się na tyle, że Lessi został operowany. W tej chwili dochodzi do siebie w DT. 


Koszt dotychczasowego leczenia oraz operacji wyniósł 1 400 zł. (nie licząc specjalistycznej karmy) Po ściągnięciu szwów musimy ponownie skontrolować wyniki oraz zbadać Jego słuch, gdyż mamy podejrzenia, że Lessi nie słyszy lub słyszy w bardzo ograniczonym stopniu. 


 Lessi jest naszym kolejnym podopiecznym (pod opieką mamy jeszcze wyniszczonego staruszka), którego musimy zoperować, wyleczyć i postawić na nogi. W przytulisku nie miał szans na jakiekolwiek leczenie i tym samym adopcję. Prosimy o wsparcie na Jego operację oraz leczenie, żebyśmy mogły ratować kolejne psiaki i dać im szansę na dom, zwłaszcza przed zimą. 


Więcej informacji o nas na fb: Hope4Dogs. 


295 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Martyna Pluskota - awatar

Martyna Pluskota

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Łukasz Lejman - awatar
Łukasz Lejman
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Gosia - awatar
Gosia
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Franka - awatar
Franka
30
Małgorzata Jóźwiak - awatar
Małgorzata Jóźwiak
20
Grażyna Hanka - awatar
Grażyna Hanka
10
kama - awatar
kama
50
Magda Cagara - awatar
Magda Cagara
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij