Zbiórka Nowe łóżka dla Hospicjum - zdjęcie główne

Nowe łóżka dla Hospicjum

325 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hospicjum Ewangelisty - awatar

Hospicjum Ewangelisty

Organizator zbiórki

Od 30 lat nasze Hospicjum św. Jana Ewangelisty w Szczecinie otacza opieką chorych na choroby nowotworowe oraz ich rodziny. Po odejściu chorego jesteśmy z rodziną tak długo, jak tego potrzebuje, a szczególnie z dziećmi, które utraciły mamę lub tatę. 

Profesjonalna opieka w Hospicjum stacjonarnym wymaga zakupu specjalistycznego sprzętu, w tym łóżek i materacy przeciwodleżynowych, które po 9 latach funkcjonowania wymagają wymiany. Z uwagi na ograniczone fundusze jesteśmy zmuszeni zebrać dodatkowe środki na ten cel. 

Naszym marzeniem jest zapewnienie komfortowych warunków naszym podopiecznym. 

Wspólnymi siłami jesteśmy w stanie złagodzić cierpienie wielu ludziom na ostatnim etapie ich życia. Będziemy wdzięczni za okazaną nam pomoc. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
325 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Hospicjum Ewangelisty - awatar

Hospicjum Ewangelisty

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Alicja - awatar
Alicja
20
Elżbieta Głowacka - awatar
Elżbieta Głowacka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Grzegorz Nowakowski - awatar
Grzegorz Nowakowski
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Tomasz Spychała - awatar
Tomasz Spychała
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij