Zbiórka Zakup środków dezynfekujących - zdjęcie główne

Zakup środków dezynfekujących

341 zł  z 341 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Monika Korczak - awatar

Monika Korczak

Organizator zbiórki

Mam na imię Monika i dowiedziałam z artykułu TVP o ogromnej potrzebie dla hospicjum Betania. 

Hospicja są niestety zapomniane w tak trudnym dla wszystkich czasach. Betania zbiera pieniążki na środki ochrony osobistej i codzienne funkcjonowanie. Mam możliwość pomóc i zakupić 30 sztuk kremów do rąk, nawilzajacych idealnych dla personelu i wolontariuszy przy tak dużych ilościach używania płynów dezynfekujących które je im wyruszają, oraz żele dezynfekujace do rąk nie wyciszajace dłoni. Pieniadze Ida na prywatne konto bankowe, produkty zakupie po cenie magazynowej, nie zarabiam na tym, a po kupnie wstawię dowód zakupu.

Proszę was kochani, nie raz pokazaliście że w was jest wielka moc, pomóżmy chociaż w taki sposob. 

Zbiórka trwa do 27.11.2020 do godziny 9:00

Aktualizacje


  • Monika Korczak - awatar

    Monika Korczak

    04.12.2020
    04.12.2020

    Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc, za udostępnienia i wpłaty. Zbiórka dobiega końca, ale to na pewno nie ostatnia pomóc dla Hospicjum Betania. Jesteście wielcy!

341 zł  z 341 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Monika Korczak - awatar

Monika Korczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Kapliczka - awatar
Kapliczka
100
Aneta Feliks-Poznańska - awatar
Aneta Feliks-Poznańska
100
Cuda - awatar
Cuda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Makiola - awatar
Agata Makiola
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij