Zbiórka Wsparcie działalności Hospicjum - zdjęcie główne

Wsparcie działalności Hospicjum

22 350 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 280 osób
Krzysztof Gryc - awatar

Krzysztof Gryc

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo,

Sytuacja w ostatnim czasie jest dla nas bardzo trudna. Boimy się o swój los i naszych bliskich.  To wszystko co się dzieje spowodowało również trudności w  funkcjonowaniu naszego hospicjum. Wszystkie zaplanowane akcje na rzecz działalności naszego hospicjum musiały zostać odwołane (zbiórki, kiermasze itp.) Również zmniejszyła się ilość przekazywanych darowizn. Dlatego bardzo Was prosimy- Wesprzyjcie naszą działalność!

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Renata Nitrebska #dobreszzycie - awatar

  Renata Nitrebska #dobreszzycie

  22.07.2020
  22.07.2020

  Nadal tworzę dla Was ;-) #dobreszzycie <3

  • Krzysztof Gryc - awatar

   Krzysztof Gryc - Organizator zbiórki

   24.07.2020
   24.07.2020

   Dziękujemy serdecznie♥️

 • Renata Nitrebska #dobreszzycie #dobremisie #szzyciedlahospicjum - awatar

  Renata Nitrebska #dobreszzycie #dobremisie #szzyciedlahospicjum

  25.05.2020
  25.05.2020

  #dobreszzycie #dobremisie #szzyciedlahospicjum działamy nadal <3

 • Renata Nitrebska #dobreszycie - awatar

  Renata Nitrebska #dobreszycie

  24.04.2020
  24.04.2020

  #dobreszycie #szzyciedlahospicjum Pamiętamy o Was <3

 • Karina Łaptos - awatar

  Karina Łaptos

  18.04.2020
  18.04.2020

  Sz(ż) ycie dla Hospicjum

 • S.B. - awatar

  S.B.

  13.04.2020
  13.04.2020

  Sz(ż)ycie dla Hospicjum

22 350 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 280 osób
Krzysztof Gryc - awatar

Krzysztof Gryc

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 280

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Renata Nitrebska #dobreszzycie - awatar
Renata Nitrebska #dobreszzycie
150
Joanna - awatar
Joanna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
#dobreszzycie - awatar
#dobreszzycie
20
Anna B. - awatar
Anna B.
100
Renata Nitrebska #dobreszzycie - awatar
Renata Nitrebska #dobreszzycie
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij