Zbiórka zakup wyposażenia medycznego - zdjęcie główne

zakup wyposażenia medycznego

17 183 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Zbiórka zakończona
 

W 2018 roku powołaliśmy do istnienia Fundację Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. Jej celem jest organizacja opieki paliatywno – hospicyjnej dla dzieci. Będzie on realizowany przez powołany do istnienia podmiot leczniczy Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci. 

Przed nami jeszcze wiele wyzwań. Trzeba zakupić niezbędny sprzęt, środki medyczne (koncentratory tlenu, ssaki, inhalatory, glukometry, pompy infuzyjne, nesesery pielęgniarskie, materace przeciwodleżynowe itp.), wyposażyć pomieszczenia biurowe. Temu celowi służy zbiórka, którą chcemy przeprowadzić za pośrednictwem mediów społecznościowych. Mali pacjenci już czekają. Na wsparcie czekają też rodziny - często bezradne wobec choroby, która spadła nagle, jak grom z jasnego nieba. Potrzebujące fachowej opieki medycznej, psychologicznej, duchowej, ale zwyczajnej, ludzkiej empatii...

Kiedy dajemy się pochłonąć nurtowi życia, wydaje się, że takich osób nie ma. Wystarczy się jednak tylko zatrzymać, rozejrzeć dookoła, by je zobaczyć. Choroby genetyczne, neurogenetyczne, choroby nowotworowe dotykają także najmłodszych.

Fundacja, wg przepisów prawa, dopiero po dwóch latach funkcjonowania może pozyskiwać odpis 1% z podatku. Do tego czasu musimy radzić sobie sami. Nie będzie to łatwe, ale wierzymy, że dzięki ludziom dobrej woli uda się. Chcemy objąć swoim oddziaływaniem obszar Siedlec i okolic, a szczególnie powiaty na wschód od Siedlec. Na mapie Polski jest to biała plama, jeśli chodzi o nasycenie tego typu placówkami. A potrzeby są ogromne, choć może tego na pierwszy rzut oka nie widać. 

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe, darowizny rzeczowe. Startujemy z pułapu „0” – za to z wielką wiarą ludzką dobroć i empatię. Na naszej stronie internetowej www.hospicjumsiedlce.pl są umieszczone szczegółowe informacje. 

Szanowni Państwo, bądźcie z nami - cokolwiek to znaczy!

 

 

Komentarze


 • Sebastian - awatar

  Sebastian

  30.04.19
  30.04.19

  coś odemnie

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.03.19
  21.03.19

  powodzenia ! dziękujemy Wam i otaczamy modlitwą wszystkie osoby, które podjęły się tego szlachetnego dzieła wraz z podopiecznymi i ich rodzinami.

  • Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - awatar

   Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - Organizator zbiórki

   25.03.19
   25.03.19

   Niech Pan Bóg błogosławi!... Dziękujemy. I niech dobro powraca w obfitości:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.03.19
  10.03.19

  Całym sercem jestem za tą jakże potrzebną, ważną i wartościową ideą...propaguję, udostępniam, wspieram i namawiam by wspierano. Dziękuję, że jesteście :)

  • Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - awatar

   Fundacja Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - Organizator zbiórki

   14.03.19
   14.03.19

   Dziękujemy panie Mirosławie...

 • Monika Kamont - awatar

  Monika Kamont

  02.03.19
  02.03.19

  Powodzenia! Niech Pan Bóg błogosławi temu dziełu.

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  28.02.19
  28.02.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

17 183 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 199 osób
Zbiórka zakończona
 

Wpłaty: 199

Dawid - awatar
Dawid
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
19
Sebastian - awatar
Sebastian
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Kasia - awatar
Kasia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij