Zbiórka Wspieram Wałbrzyskie Hospicjum - zdjęcie główne

Wspieram Wałbrzyskie Hospicjum

50 492 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 523 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Hospicjum w Wałbrzychu - awatar

Hospicjum w Wałbrzychu

Organizator zbiórki

"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie trać nigdy światła nadziei"

 (B. Dylan)

Nadzieja to codzienne lekarstwo podopiecznych naszego wyjątkowego Hospicjum. Nadzieja na kolejny dzień, uśmiech pracowników i wolontariuszy, przyjaźń innego pacjenta...

Nie sposób wymienić tu wszystkich naszych podopiecznych, dla których nasze Hospicjum często jest całym światem. 

Wspomnijmy chociażby Panią Józię- bibliotekarkę wyczarowującą z papieru prawdziwe dzieła sztuki, albo Pana Adama- autora szydełkowych robótek, które ostatnio podziwiała odwiedzająca Hospicjum Księżna. I Pan Jan- miłośnik słońca i świeżego powietrza, itd. itd...

Nasi pacjenci są zaangażowani w wiele inspirujących zajęć, obcują z przyrodą, którą zamykają w leśnych słoikach, by po przebudzeniu każdego dnia widzieć kolor nadziei...

To cudowne, szlachetne... ale dla nas jednocześnie zupełnie normalne.

Dla wielu z Was, naszych Hospicyjnych Aniołów także.

Wszyscy podopieczni to pacjenci pełni wdzięczności za bezinteresowną pomoc. Bezinteresowną i bezpłatną. Cały zarząd Hospicjum pracuje społecznie angażując się w działania dla dobra naszej placówki. W naszym Hospicjum przebywa 18 osób, kolejnych 120 pacjentów objętych jest opieką domową. Dbamy również o dzieci- każdego dnia wspieramy i rehabilitujemy ponad 100 maluchów. Staramy się jak tylko możemy, żeby każdy, kto potrzebuje naszej pomocy otrzymał ją, bo wiemy jak ważne jest wsparcie w obliczu ciężkiej choroby- wsparcie pacjenta, ale także jego najbliższej rodziny. Często koszty leczenia powodują problemy finansowe na innych płaszczyznach. My, jako Hospicjum robimy wszystko, żeby pomóc, wesprzeć, rozwiązać problem, dać nadzieję i wiarę, spełnić marzenie. Koszty, które wynikają z naszej działalności są bardzo duże, a pomocną dłoń chcemy zawsze wyciągnąć do każdego, kto jej potrzebuje.

 Zostań i Ty Aniołem Hospicjum, daj kawałek siebie, by roztaczać światełko nadziei, które nie zgaśnie także dzięki Tobie! 

Wierzymy, że dzięki Waszemu wsparciu uda nam się osiągnąć nasz cel finansowy, który pozwoli na zaspokojenie potrzeb wszystkich naszych podopiecznych. Każda złotówka zostanie wydana jak najlepiej.

Komentarze


 • Patrycja Oleksy - awatar

  Patrycja Oleksy

  09.02.21
  09.02.21

  Obraz Pani Bogusi Wiernickiej oraz zestaw obrazków wykonanych metodą haftu krzyżykowego

 • Marzena pieróg - awatar

  Marzena pieróg

  31.01.21
  31.01.21

  Dużo zdrowka

 • Marzena pieróg - awatar

  Marzena pieróg

  11.01.21
  11.01.21

  Dużo zdrowka dla wszystkich osób

 • Karolina Zalas Buty SALOMON XA PRO. - awatar

  Karolina Zalas Buty SALOMON XA PRO.

  11.01.21
  11.01.21

  wpłacone:)

 • Mariusz Kacprzyk - awatar

  Mariusz Kacprzyk

  24.12.20
  24.12.20

  Za pakiet Victoria

50 492 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 523 osoby
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Hospicjum w Wałbrzychu - awatar

Hospicjum w Wałbrzychu

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 523

Kamila Juś - awatar
Kamila Juś
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
60
Lawendowy piernik _Bogusia Kaczmarek - awatar
Lawendowy piernik _Bogusia Kaczmarek
30
Koszulka Łukasz K. - awatar
Koszulka Łukasz K.
170
Paulina Szarzyńska - awatar
Paulina Szarzyńska
130
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
194
Patrycja Oleksy - awatar
Patrycja Oleksy
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bogusia Kaczmarek - awatar
Bogusia Kaczmarek
90

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij