Zbiórka Benny pilnie zbiera na hotelik - miniaturka zdjęcia

Benny pilnie zbiera na hotelik

Zbiórka Benny pilnie zbiera na hotelik - zdjęcie główne

Benny pilnie zbiera na hotelik

335 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Dulkiewicz - awatar

Sylwia Dulkiewicz

Organizator zbiórki

Poznajcie cudownego psa, to Benny, ale kompletnie nie ma szczęścia, najpierw parę lat w lokalnej 'mordowni', ponad 500 psów, karmienie 1 raz dziennie, łopatą z taczki, a w niedzielę zdrowotna głodówka, Benny chudł w oczach, a że lato, urlopy, kwatery zamknięte, to Benny siedział schowany przed wolontariuszami, kiedy w końcu zobaczyłam go po 1,5 miesiąca to była skóra i kości, bernardyn ważący 29,5 kg! był tak głodny, że się trząsł jak zobaczył ludzi z jedzeniem. Jednak ówczesny pan i władca jego życia nie widział nic złego w jego stanie, powiedział, że żadnych badań nie będzie bo Benny jest... po prostu głodny... podjęłam spontaniczną i konkretną decyzję, że zabieram Bennego stamtąd, kolejny dzień to badania w 2 gabinetach weterynaryjnych, Benny miał lamblię i włosogłówkę! pasożytnicze choroby, które zjadały go od środka, on umierał z głodu, powolną i okrutną śmiercią, to było jego schroniskowym losem. Na szczęście Bennego zgodziła się przygarnąć na hotelik cudowna osoba, która takim zwierzętom poświęciła swoje całe życie, czas, energię, dom. Benny jednak utknął w hoteliku, chłopak nie ma szczęścia wcale, jest duży, robi się starszy, i nie dogada się z każdym psem, a miski bronić już będzie zawsze, ma chorobę kojcową, kręci kółka nawet na wybiegu, w rogu, na skrawku ziemi, bo w schronie był zamknięty w kojcu, tam się załatwiał i chodził w kółko po betonie aż pozdzierał łapy do krwii ... Benny jest teraz w hoteliku i pilnie potrzebuje na hotelik, to 400pln miesięcznie, nazbierało się już 2000tyś zaległości, dużo jak dla jednej osoby... do tego karma i rachunki z gabinetu weterynaryjnego. Dopóki mogłam, to całkowicie  utrzymywałam Bennego sama, nie prosiłam o pomoc, ale przyszedł czas, że nie mam, to taka smutna rzeczywistość, nie mam sama i nie wyczaruje:-( I dlatego bardzo proszę o pomoc dla tej biedy, wycierpiał tak dużo, głód i choróbska w schronisku, teraz musi znaleźć jak najszybciej domek, który zaopiekuje się tym cudownym wielkopsiakiem, czy pomożecie...? po prostu, zbiera na dom, aby mógł zostać jeszcze w hoteliku zanim znajdziemy najlepszy na świecie dom! To taki cudowny pies!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daria - awatar

    Daria

    11.04.19
    11.04.19

    Benny trzymaj się !!!!!!!

335 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Sylwia Dulkiewicz - awatar

Sylwia Dulkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

JoannaD - awatar
JoannaD
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
kasia - awatar
kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Kozłowska - awatar
Magda Kozłowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Daria - awatar
Daria
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij