Zbiórka Benny pilnie zbiera na hotelik - miniaturka zdjęcia

Benny pilnie zbiera na hotelik Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Benny pilnie zbiera na hotelik - zdjęcie główne

Benny pilnie zbiera na hotelik

335 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Dulkiewicz - awatar

Sylwia Dulkiewicz

Organizator zbiórki

Poznajcie cudownego psa, to Benny, ale kompletnie nie ma szczęścia, najpierw parę lat w lokalnej 'mordowni', ponad 500 psów, karmienie 1 raz dziennie, łopatą z taczki, a w niedzielę zdrowotna głodówka, Benny chudł w oczach, a że lato, urlopy, kwatery zamknięte, to Benny siedział schowany przed wolontariuszami, kiedy w końcu zobaczyłam go po 1,5 miesiąca to była skóra i kości, bernardyn ważący 29,5 kg! był tak głodny, że się trząsł jak zobaczył ludzi z jedzeniem. Jednak ówczesny pan i władca jego życia nie widział nic złego w jego stanie, powiedział, że żadnych badań nie będzie bo Benny jest... po prostu głodny... podjęłam spontaniczną i konkretną decyzję, że zabieram Bennego stamtąd, kolejny dzień to badania w 2 gabinetach weterynaryjnych, Benny miał lamblię i włosogłówkę! pasożytnicze choroby, które zjadały go od środka, on umierał z głodu, powolną i okrutną śmiercią, to było jego schroniskowym losem. Na szczęście Bennego zgodziła się przygarnąć na hotelik cudowna osoba, która takim zwierzętom poświęciła swoje całe życie, czas, energię, dom. Benny jednak utknął w hoteliku, chłopak nie ma szczęścia wcale, jest duży, robi się starszy, i nie dogada się z każdym psem, a miski bronić już będzie zawsze, ma chorobę kojcową, kręci kółka nawet na wybiegu, w rogu, na skrawku ziemi, bo w schronie był zamknięty w kojcu, tam się załatwiał i chodził w kółko po betonie aż pozdzierał łapy do krwii ... Benny jest teraz w hoteliku i pilnie potrzebuje na hotelik, to 400pln miesięcznie, nazbierało się już 2000tyś zaległości, dużo jak dla jednej osoby... do tego karma i rachunki z gabinetu weterynaryjnego. Dopóki mogłam, to całkowicie  utrzymywałam Bennego sama, nie prosiłam o pomoc, ale przyszedł czas, że nie mam, to taka smutna rzeczywistość, nie mam sama i nie wyczaruje:-( I dlatego bardzo proszę o pomoc dla tej biedy, wycierpiał tak dużo, głód i choróbska w schronisku, teraz musi znaleźć jak najszybciej domek, który zaopiekuje się tym cudownym wielkopsiakiem, czy pomożecie...? po prostu, zbiera na dom, aby mógł zostać jeszcze w hoteliku zanim znajdziemy najlepszy na świecie dom! To taki cudowny pies!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Daria - awatar

    Daria

    11.04.2019
    11.04.2019

    Benny trzymaj się !!!!!!!

335 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Dulkiewicz - awatar

Sylwia Dulkiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

JoannaD - awatar
JoannaD
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
kasia - awatar
kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magda Kozłowska - awatar
Magda Kozłowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Daria - awatar
Daria
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij