Zbiórka Podaruj Ptakom Dom - zdjęcie główne

Podaruj Ptakom Dom

20 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Ireneusz Cichy - awatar

Ireneusz Cichy

Organizator zbiórki

"Każdy z Was może zostać ptasim deweloperem!

 Ptaki dzisiaj potrzebują naszego wsparcia. Wiele gatunków miejskich ptaków, traci swoje naturalne miejsca do życia. Powodem zmniejszającej się populacji wielu gatunków ptaków, są zmiany środowiskowe w miejskich aglomeracjach. Wycinki drzew, termomodernizacje budynków, źle wykonywane zabiegi pielęgnacyjne na drzewach i krzewach itd.

Dzisiaj nasza grupa społeczna pod nazwą „Zielona Strefa Bochnia”, działająca w Bochni,  wychodzi naprzeciw temu problemowi.  Z naszej zbiórki chcemy zakupić 100 budek dla ptaków takich jak Mazurki, Wróble, Modraszki, Sikory, Pełzacze, Kowaliki oraz dla Puszczyków. Chcemy je wywieszać na drzewach w parkach i cmentarzu w Bochni. Budki które chcemy zakupić, wykonane są z solidnych calowych desek z drzewa iglastego i są gwarantem jakości na wiele lat.

 Wywieszając budki, chcemy wdrożyć także folder promocyjno-edukacyjny dla szkół oraz dla mieszkańców miasta. Folder w wersji drukowanej będzie zawierać mapę z zaznaczonymi miejscami, w których będą zawieszone budki. Dodatkowo folder będzie zawierał informacje o gatunkach ptaków występujących na terenie miasta i będzie on także spełniał funkcje promocyjne miasta.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc naszym małym ptasim przyjaciołom. Dzięki Waszej pomocy, będziemy mogli pomóc zanikającym populacjom ptaków.

Dziękujemy za każdą wpłatę :) 


20 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Ireneusz Cichy - awatar

Ireneusz Cichy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Michał - awatar
Michał
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij