Zbiórka Podaruj Ptakom Dom - zdjęcie główne

Podaruj Ptakom Dom

20 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Ireneusz Cichy - awatar

Ireneusz Cichy

Organizator zbiórki

"Każdy z Was może zostać ptasim deweloperem!

 Ptaki dzisiaj potrzebują naszego wsparcia. Wiele gatunków miejskich ptaków, traci swoje naturalne miejsca do życia. Powodem zmniejszającej się populacji wielu gatunków ptaków, są zmiany środowiskowe w miejskich aglomeracjach. Wycinki drzew, termomodernizacje budynków, źle wykonywane zabiegi pielęgnacyjne na drzewach i krzewach itd.

Dzisiaj nasza grupa społeczna pod nazwą „Zielona Strefa Bochnia”, działająca w Bochni,  wychodzi naprzeciw temu problemowi.  Z naszej zbiórki chcemy zakupić 100 budek dla ptaków takich jak Mazurki, Wróble, Modraszki, Sikory, Pełzacze, Kowaliki oraz dla Puszczyków. Chcemy je wywieszać na drzewach w parkach i cmentarzu w Bochni. Budki które chcemy zakupić, wykonane są z solidnych calowych desek z drzewa iglastego i są gwarantem jakości na wiele lat.

 Wywieszając budki, chcemy wdrożyć także folder promocyjno-edukacyjny dla szkół oraz dla mieszkańców miasta. Folder w wersji drukowanej będzie zawierać mapę z zaznaczonymi miejscami, w których będą zawieszone budki. Dodatkowo folder będzie zawierał informacje o gatunkach ptaków występujących na terenie miasta i będzie on także spełniał funkcje promocyjne miasta.

Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc naszym małym ptasim przyjaciołom. Dzięki Waszej pomocy, będziemy mogli pomóc zanikającym populacjom ptaków.

Dziękujemy za każdą wpłatę :) 


20 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Ireneusz Cichy - awatar

Ireneusz Cichy

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Michał - awatar
Michał
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij