Zbiórka Pomóżmy im przeżyć - zdjęcie główne

Pomóżmy im przeżyć

2 020 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Nie powinnyśmy przyjmować więcej kotów... nie mamy już gdzie i za co. Ale tu nie było wyboru - albo je zabieramy, albo do rana umrą.
 Jadąc z Agnieszką do zgłoszenia, nie miałyśmy pojęcia, że kociaki są w tak tragicznym stanie 😪  Chciałyśmy tylko sprawdzić czy wszystko z nimi w porządku i czy należy już interweniować, bo ponoć kocia mama miała się nie pokazywać cały dzień.
 Po dotarciu na miejsce szok... komórka piwniczna, a tam jedna wielka góra odchodów. Nie mieliśmy jak wejść do środka, więc kociaķi przyciągałyśmy deską - na szczęście leżały na kartoniku.  
 Wszystkie maluchy mają obniżoną temperaturę ( jeden kociak miał o zgrozo 35,1😱) Ropa lała się spod strupów na oczach...
 Z tego miejsca dziękujemy bardzo klinice SkVet. Mimo ogromnego obłożenia w szpitaliku, przyjęli maluszki na noc (dobrze wiemy, że opieka nad kociakami, które trzeba karmić i masować to mnóstwo roboty). Kociaki oczywiście trafiły do inkubatora. Wcześniej został im zaaplikowany antybiotyk, krople do oczu. Zostały również odpchlone. Udało nam się je nakarmić i odsiusiać. 

20.09.2019 czyli na drugi dzień maluchy zostały przeniesiony do szpitaliku w przychodni Kanwet  - również dziękujemy za ich przyjęcie ! 

Neko znaczy kot. Jesteśmy grupą wolontariuszy tworzących Fundację Neko działającą na terenie Wrocławia. Połączyła nas chęć niesienia pomocy kotom bezdomnym, porzuconym, skrzywdzonym.

Prowadzimy domy tymczasowe dla kotów bezdomnych, w których są one leczone i socjalizowane. Następnie szukamy dla nich odpowiedzialnych opiekunów.

Komentarze


 • Michal O - awatar

  Michal O

  02.09.2019
  02.09.2019

  Poszlo :) Niech sie zdrowo chowaja :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.09.2019
  02.09.2019

  Jesteście cudowni, powodzenia z kociętami!

2 020 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 48 osób

Wpłaty: 48

Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
34
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michalina - awatar
Michalina
1
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Margo - awatar
Margo
100
Sylwia - awatar
Sylwia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Grzegorz - awatar
Grzegorz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij