pomoc nie zna GRANIC

5 131 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Justyna Kułakowska - awatar

Justyna Kułakowska

Organizator zbiórki

                         Mam na imię Justyna. Na wózku poruszam się od 32 lat. O 6 lat pracuję w Fundacji Aktywnej Rehabilitacji jako Instruktor  AR (Aktywnej Rehabilitacji ) . W fundacji osobę, która jest w pełni samodzielna i samowystarczalna określamy mianem wzorca osobowego – ja właśnie jestem taką osobą. Bo kto jest bardziej wiarygodny od osoby, która jest praktykiem a nie teoretykiem w danym temacie?

                        W grudniu byłam jednym z trzech przedstawicieli polskiej kadry instruktorów (AR). Dzięki temu mogłam uczyć mieszkańców Botswany poruszających się na wózkach, jak radzić sobie z codziennymi barierami.
Na miejscu zderzyłam się z barierami z którymi na co dzień borykają się mieszkańcy Botswany. Tych problemów jest znacznie więcej niż u nas w Polsce. Osoby poruszające się na wózkach mają bardzo ograniczone wsparcia ze strony państwa.

Tam poznałam Dullasa, 29 letniego chłopaka, który jest tetraplegikiem (porażenie czterokończynowe). To właśnie on wyróżniał na tle 24 osobowej grupy uczestników ogromną determinacją i chęcią pracy. Czym mnie ujął? Samodzielnością, radzeniem sobie z codziennymi czynnościami w trudnych warunkach co robił z niegasnącym uśmiechem i rewelacyjnym poczuciem humoru.

                    Cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup wózka, który będzie dobrany i dopasowany do niego i tym samym umożliwi samodzielne funkcjonowanie.

                    Każdy z nas kiedyś otrzymał pomoc. Ja w wieku 8 lat, kiedy usiadłam na wózku spotkałam wielu wspaniałych ludzi dzięki którym jestem samodzielna. Pracując w fundacji przekazuje swoje doświadczenie, motywując ludzi do sięgania po swoje marzenia i stawania się samodzielnym.

                  Dullas, kilkukrotnie wyrażał swoje zaskoczenie, że ktoś bezinteresownie chce mu pomóc. Wraz z nim serdecznie dziękujemy każdemu za Wasze wsparcie.

Justyna i Dullas


Komentarze


 • kulawa - awatar

  kulawa

  22.02.18
  22.02.18

  Justyno przelew zrobiony, w miarę moich możliwości postaram się pomóc w udostępnianiu i nagłośnieniu Twojego apelu- pomoc nie zna GRANIC- DULLAS. Pozdrawiam Ewa

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.01.18
  18.01.18

  20

 • Tomek - awatar

  Tomek

  16.01.18
  16.01.18

  Powodzenia <3

 • Monika - awatar

  Monika

  12.01.18
  12.01.18

  Powodzenia!!!

 • Agnieszka - awatar

  Agnieszka

  09.01.18
  09.01.18

  Znam Justynę od wielu lat, jej niewyczerpaną energię do pomagania innym. Gorąco kibicuję tej akcji!!!

5 131 zł  z 16 000 zł (Cel)
Wpłaciło 65 osób
Justyna Kułakowska - awatar

Justyna Kułakowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 65

Michaś - awatar
Michaś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna - awatar
Justyna
50
kulawa - awatar
kulawa
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna Szakowska - awatar
Katarzyna Szakowska
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij