Zbiórka Rehabilitacja dla Huberta - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Huberta

2 050 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Agnieszka Gołembiewska - awatar

Agnieszka Gołembiewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 10 letniego Huberta. Syn od drugiego roku życia choruje na zespół Keitha. Jest to zespół wyrośli chrzęstno-kostnych, które znacznie ograniczają ruchomość kończyn, zaburzają prawidłową postawę ciała, powodują problemy z poruszaniem się i są źródłem silnego bólu. Hubert jest po 10 operacjach usunięcia guzów. W listopadzie miał wstawione implanty HyProCure które skorygowały koślawość stóp i płaskostopie.  

Niestety na tą chwilę nie ma lekarstwa na jego schorzenie. Jedyna metodą leczenia są zabiegi chirurgiczne i rehabilitacja. Po wystawieniu implantów konieczne są ćwiczenia, które pomogą utrzymać efekt operacji. Ze względu na miejsce zamieszkania musimy dojeżdżać 20 km w jedną stronę do szpitala. Hubert potrzebuje ciągłej rehabilitacji także w domu. Lekarz zasugerował nam zakup bieżni i roweru stacjonarnego. Koszty tych sprzętów to około 1500 zł łącznie. Dodatkowo dochodzą koszty obecnych dojazdów i diety bogatej w wapń gdzy stwierdzono u Huberta słabą mineralizację kości. 

Do tej pory radziła sobie sama, pracuje na pełen etat i nie zamierzam rezygnować z pracy. Znaleźliśmy się po prostu na zakręcie. Ten rok był wyjątkowo trudny, Hubert miał dwie operacje, ja też niestety zaczęłam chorować. Mam trójkę dzieci, którym staram się zapewnić wszystko żeby mieli szczęśliwe i spokojne dzieciństwo. Operacje, wizyty u lekarzy i rehabilitacja spowodowały, że bardzo dużo czasu przebywam na zwolnieniu lekarskim przez co moje dochody są niższe. Dlatego proszę Państwa o pomoc. 

Wszystkie informacje o postępach Huberta, o jego leczeniu zamieszczam na swoim koncie  na Facebooku.  Każda pomoc się dla nas liczy, pomóżmy mu wrócić do normalgeo życia, do szkoły, kolegów. 

Aktualizacje


 • Agnieszka Gołembiewska - awatar

  Agnieszka Gołembiewska

  08.12.2018
  08.12.2018

  Kochani, czas na podsumowanie zbiórki 😀 przede wszystkich chciałabym z całego serca podziękować za mobilizacje, dzięki Wam Hubert nie będzie miał ani jednego dnia przerwy w ćwiczeniach.
  Zebraliśmy równe 2000 zł czyli 100 %, były 34 wpłaty i 123 udostępnienia 😙😙
  Dziękujemy za każdą złotówkę, za każde udostępnianie, za wsparcie i miłe słowa.
  Dziękujemy Adamowi Dominowskiemu za rower, jest aktywnie wykorzystywany 😏
  Dzięki zebranym środkom zostanie zakupiona bieżnia i drabinka gimnastyczna. Sprzęty już są wybrane i czekamy tylko na dostawę. Faktury będą zamieszczone na stronie zbiórki i na blogu.
  Gorąca prośba do tych osób, które wysłały już pieniądze przelewem tradycyjnym lub pocztą, a wpłaty nie zostały jeszcze zaksięgowane, aby napisał do mnie. Zbiórkę zamykamy pod koniec tygodnia.
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

  Zdjęcie aktualizacji 22 780

2 050 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Agnieszka Gołembiewska - awatar

Agnieszka Gołembiewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daniel - awatar
Daniel
253
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta Sakowska - awatar
Jolanta Sakowska
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Pryc - awatar
Krystyna Pryc
300
Dla Huberta - awatar
Dla Huberta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij