Zbiórka Rehabilitacja dla Huberta - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Huberta

2 050 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Agnieszka Gołembiewska - awatar

Agnieszka Gołembiewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 10 letniego Huberta. Syn od drugiego roku życia choruje na zespół Keitha. Jest to zespół wyrośli chrzęstno-kostnych, które znacznie ograniczają ruchomość kończyn, zaburzają prawidłową postawę ciała, powodują problemy z poruszaniem się i są źródłem silnego bólu. Hubert jest po 10 operacjach usunięcia guzów. W listopadzie miał wstawione implanty HyProCure które skorygowały koślawość stóp i płaskostopie.  

Niestety na tą chwilę nie ma lekarstwa na jego schorzenie. Jedyna metodą leczenia są zabiegi chirurgiczne i rehabilitacja. Po wystawieniu implantów konieczne są ćwiczenia, które pomogą utrzymać efekt operacji. Ze względu na miejsce zamieszkania musimy dojeżdżać 20 km w jedną stronę do szpitala. Hubert potrzebuje ciągłej rehabilitacji także w domu. Lekarz zasugerował nam zakup bieżni i roweru stacjonarnego. Koszty tych sprzętów to około 1500 zł łącznie. Dodatkowo dochodzą koszty obecnych dojazdów i diety bogatej w wapń gdzy stwierdzono u Huberta słabą mineralizację kości. 

Do tej pory radziła sobie sama, pracuje na pełen etat i nie zamierzam rezygnować z pracy. Znaleźliśmy się po prostu na zakręcie. Ten rok był wyjątkowo trudny, Hubert miał dwie operacje, ja też niestety zaczęłam chorować. Mam trójkę dzieci, którym staram się zapewnić wszystko żeby mieli szczęśliwe i spokojne dzieciństwo. Operacje, wizyty u lekarzy i rehabilitacja spowodowały, że bardzo dużo czasu przebywam na zwolnieniu lekarskim przez co moje dochody są niższe. Dlatego proszę Państwa o pomoc. 

Wszystkie informacje o postępach Huberta, o jego leczeniu zamieszczam na swoim koncie  na Facebooku.  Każda pomoc się dla nas liczy, pomóżmy mu wrócić do normalgeo życia, do szkoły, kolegów. 

Aktualizacje


 • Agnieszka Gołembiewska - awatar

  Agnieszka Gołembiewska

  08.12.2018
  08.12.2018

  Kochani, czas na podsumowanie zbiórki 😀 przede wszystkich chciałabym z całego serca podziękować za mobilizacje, dzięki Wam Hubert nie będzie miał ani jednego dnia przerwy w ćwiczeniach.
  Zebraliśmy równe 2000 zł czyli 100 %, były 34 wpłaty i 123 udostępnienia 😙😙
  Dziękujemy za każdą złotówkę, za każde udostępnianie, za wsparcie i miłe słowa.
  Dziękujemy Adamowi Dominowskiemu za rower, jest aktywnie wykorzystywany 😏
  Dzięki zebranym środkom zostanie zakupiona bieżnia i drabinka gimnastyczna. Sprzęty już są wybrane i czekamy tylko na dostawę. Faktury będą zamieszczone na stronie zbiórki i na blogu.
  Gorąca prośba do tych osób, które wysłały już pieniądze przelewem tradycyjnym lub pocztą, a wpłaty nie zostały jeszcze zaksięgowane, aby napisał do mnie. Zbiórkę zamykamy pod koniec tygodnia.
  Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

  Zdjęcie aktualizacji 22 780

2 050 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Agnieszka Gołembiewska - awatar

Agnieszka Gołembiewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Daniel - awatar
Daniel
253
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jolanta Sakowska - awatar
Jolanta Sakowska
20
Monika - awatar
Monika
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Pryc - awatar
Krystyna Pryc
300
Dla Huberta - awatar
Dla Huberta
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij