Agnieszka Gołembiewska - awatar

Agnieszka Gołembiewska

Organizator zbiórki

Jestem mamą 10 letniego Huberta. Syn od drugiego roku życia choruje na zespół Keitha. Jest to zespół wyrośli chrzęstno-kostnych, które znacznie ograniczają ruchomość kończyn, zaburzają prawidłową postawę ciała, powodują problemy z poruszaniem się i są źródłem silnego bólu. Hubert jest po 10 operacjach usunięcia guzów. W listopadzie miał wstawione implanty HyProCure które skorygowały koślawość stóp i płaskostopie.  

Niestety na tą chwilę nie ma lekarstwa na jego schorzenie. Jedyna metodą leczenia są zabiegi chirurgiczne i rehabilitacja. Po wystawieniu implantów konieczne są ćwiczenia, które pomogą utrzymać efekt operacji. Ze względu na miejsce zamieszkania musimy dojeżdżać 20 km w jedną stronę do szpitala. Hubert potrzebuje ciągłej rehabilitacji także w domu. Lekarz zasugerował nam zakup bieżni i roweru stacjonarnego. Koszty tych sprzętów to około 1500 zł łącznie. Dodatkowo dochodzą koszty obecnych dojazdów i diety bogatej w wapń gdzy stwierdzono u Huberta słabą mineralizację kości. 

Do tej pory radziła sobie sama, pracuje na pełen etat i nie zamierzam rezygnować z pracy. Znaleźliśmy się po prostu na zakręcie. Ten rok był wyjątkowo trudny, Hubert miał dwie operacje, ja też niestety zaczęłam chorować. Mam trójkę dzieci, którym staram się zapewnić wszystko żeby mieli szczęśliwe i spokojne dzieciństwo. Operacje, wizyty u lekarzy i rehabilitacja spowodowały, że bardzo dużo czasu przebywam na zwolnieniu lekarskim przez co moje dochody są niższe. Dlatego proszę Państwa o pomoc. 

Wszystkie informacje o postępach Huberta, o jego leczeniu zamieszczam na swoim koncie  na Facebooku.  Każda pomoc się dla nas liczy, pomóżmy mu wrócić do normalgeo życia, do szkoły, kolegów. 

Aktualności

 • Agnieszka Gołembiewska - awatar

  Agnieszka Gołembiewska

  08.12.18
  08.12.18

  Kochani, czas na podsumowanie zbiórki 😀 przede wszystkich chciałabym z całego serca podziękować za mobilizacje, dzięki Wam Hubert nie będzie miał ani jednego dnia przerwy w ćwiczeniach. Zebraliśmy równe 2000 zł czyli 100 %, były 34 wpłaty i 123 udostępnienia 😙😙 Dziękujemy za każdą złotówkę, za każde udostępnianie, za wsparcie i miłe słowa. Dziękujemy Adamowi Dominowskiemu za rower, jest aktywnie wykorzystywany 😏 Dzięki zebranym środkom zostanie zakupiona bieżnia i drabinka gimnastyczna. Sprzęty już są wybrane i czekamy tylko na dostawę. Faktury będą zamieszczone na stronie zbiórki i na blogu. Gorąca prośba do tych osób, które wysłały już pieniądze przelewem tradycyjnym lub pocztą, a wpłaty nie zostały jeszcze zaksięgowane, aby napisał do mnie. Zbiórkę zamykamy pod koniec tygodnia. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!!!

  Zdjęcie aktualności 22 780

Agnieszka Gołembiewska - awatar

Agnieszka Gołembiewska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Daniel - awatar
253
Daniel
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Jolanta Sakowska - awatar
20
Jolanta Sakowska
Monika - awatar
20
Monika
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Krystyna Pryc - awatar
300
Krystyna Pryc
Dla Huberta - awatar
30
Dla Huberta

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij