Zbiórka Oszukany przez Człowieka HUGO... - miniaturka zdjęcia

Oszukany przez Człowieka HUGO... Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Oszukany przez Człowieka HUGO... - zdjęcie główne

Oszukany przez Człowieka HUGO...

910 zł  z 5 400 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Kiedyś miał swój dom, Pana który pewnie w jakimś stopniu go kochał... niestety miłość okazała się za słaba i po 2 latach od adopcji Hugo (Kamir) wrócił pod naszą opiekę. 

U ok 9 letniego już Hugo występuje agresja na tle lękowym. Nie wiemy dlaczego tak się stało, może podczas wychowania zostały popełnione błędy, które teraz w dorosłości dają o sobie znać....

Aby zaufać potrzebuje kilku miesięcy cierpliwości i miłości, a przede wszystkim czasu....

Od 7 lat mieszka w hoteliku dla zwierząt. Przez ten czas pokochał swoją opiekunkę, tylko Jej ufa i pozwala cokolwiek przy sobie zrobić. Ania jest dla niego jedyną na świecie ważną osobą. Wszystko co nowe przeraża Hugo i wtedy biedak reaguje agresją. Nawet proste zabiegi czy wizyta u weterynarza są ogromnym wyzwaniem zarówno dla psiaka jak i jego opiekunki. Na pewno wielkość Hugo tego nie ułatwia - waży około 30 kg. 

Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie znaleźć domu dla Hugo, dlatego bardzo Wszystkich prosimy o wsparcie finansowe na jego utrzymanie w hotelu dla zwierząt, gdzie ma zapewnioną dożywotnią opiekę.
Miesięczny koszt utrzymania wynosi 450zł + 15kg karmy

Ten biedak ma duży dług, chcemy spróbować chociaż na bieżąco uzbierać pieniążki na jego dalszy pobyt w hoteliku, gdzie czuje się bezpieczny i kochany. 

Każde nawet najmniejsze wsparcie jest na wagę złota!!!


Pomożesz???

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  29.12.2022
  29.12.2022

  Wspaniałego 2023 roku bez trosk i zmartwień,
  życia w miłości, przyjaźni i szczęściu.
  Oby najskrytsze marzenia znalazły urzeczywistnienie,
  a każdy dzień przynosił tylko radość i uśmiech :)
  życzy Hugo 🐶🐕🐾 wraz z Wolontariuszami z Wolontariatu Pies Na Zakręcie

  Zdjęcie aktualizacji 109 060

910 zł  z 5 400 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 17

Marcin Latkowski - awatar
Marcin Latkowski
100
Joanna - awatar
Joanna
20
Marcin Latkowski - awatar
Marcin Latkowski
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Kasia - awatar
Kasia
20
Anna Piotrowska - awatar
Anna Piotrowska
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij