Zbiórka Oszukany przez Człowieka ... - miniaturka zdjęcia

Oszukany przez Człowieka ...

Zbiórka Oszukany przez Człowieka ... - zdjęcie główne

Oszukany przez Człowieka ...

360 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Kiedyś miała swój dom, Pana który pewnie w jakimś stopniu go kochał... niestety miłość okazała się za słaba i po 2 latach od adopcji Hugo (Kamir) wrócił pod naszą opiekę. 

U 5 letniego już Hugo występuje agresja na tle lękowym. Nie wiemy dlaczego tak się stało, może podczas wychowania zostały popełnione błędy, które teraz w dorosłości dają o sobie znać....

Aby zaufać potrzebuje kilku miesięcy cierpliwości i miłości, a przede wszystkim czasu....

Od 3 lat mieszka w hoteliku dla zwierząt. Przez ten czas pokochał swoją opiekunkę, tylko Jej ufa i pozwala cokolwiek przy sobie zrobić. Ania jest dla niego jedyną na świecie ważną osobą. Wszystko co nowe przeraża Hugo i wtedy biedak reaguje agresją. Nawet proste zabiegi czy wizyta u weterynarza są ogromnym wyzwaniem zarówno dla psiaka jak i jego opiekunki. Na pewno wielkość Hugo tego nie ułatwia - waży około 30 kg. 

Hugo w hotelu odwiedza behawiorystka, która wraz z opiekunką próbuje mu pomóc. Niestety nie jest to proste. Jednak nie poddajemy się, cały czas walczymy, żeby choć trochę przełamał strach i zaufał.


Zdajemy sobie sprawę, że możemy nie znaleźć domu dla Hugo, dlatego bardzo Wszystkich prosimy o wsparcie finansowe na jego utrzymanie w hotelu dla zwierząt, gdzie ma zapewnioną dożywotnią opiekę. 


Ten biedak ma duży dług, chcemy spróbować chociaż na bieżąco uzbierać pieniążki na jego dalszy pobyt w hoteliku, gdzie czuje się bezpieczny i kochany. 

Każde nawet najmniejsze wsparcie jest na wagę złota!!!


Pomożesz???

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
360 zł z 900 zł (Cel)
Wpłaciło 5 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 5

Urszula Latkowska - awatar
Urszula Latkowska
100
Marcin Latkowski - awatar
Marcin Latkowski
100
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
40
Anna Piotrowska - awatar
Anna Piotrowska
20
kacurele - awatar
kacurele
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij