Zbiórka Być albo nie być...... - zdjęcie główne

Być albo nie być......

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Były sobie suczki trzy których nikt nigdy nie kochał, urodzone na bezdomności i zdziczałe z powodu braku kontaktu z człowiekiem.  Z bezdomości trafiły wprost do piekła jakim dla szczeniaków jest schronisko i świat o nich zapomniał. Aż trafiła się fundacja która myślała że uczyni świat lepszym i wszystkie trzy siostry zabrała. Dwie z nich - ŚLIWKA I PESTKA -są razem w hotelu kojcowym po wyjeździe  z którego mają szanse po raz pierwszy w życiu zaznać domowego ciepła. Jednak warunkiem zabrania suczek jest natychmiastowa zapłata faktury .  Taki dziś jest świat, najpierw kasa potem psy. To fatalna rzeczywistość, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Trafia się niepowtarzalna szansa dla Śliwki i Pestki. Wyjazd do domowego hotelu to spełnienie psich marzeń , namiastka kochającego domu. To także spełnienie  naszych marzeń, suczki są z nami od trzech lat. I nigdy ale to nigdy nie miały sponsora, od trzech lat opłacamy ich pobyt w hotelach. A miesięczne ich utrzymanie to minimum 600zł , łatwo policzyć że daje to na dzień dzisiejszy ponad 20 tysięcy złotych.  Dlatego teraz będąc pod ścianą prosimy o pomoc, one w zasadzie od zaraz mogą wyjechać po lepsze życie. Kto się dorzuci i odmieni psi los?  

Trzecia z suczek Liczi już mieszka w domowym hotelu, wciąż bez sponsora i , co najważniejsze, bez własnego domu.......... A na pierwszym zdjęciu suczki w dniu zabrania. Ponieżej zdjęcia aktualne, przeszliśmy długą drogę ale najważniejsze wciąż przed nami. 

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  02.08.2018
  02.08.2018

  Pomagajmy bo naprawdę warto!

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   06.08.2018
   06.08.2018

   Dziękujemy! <3

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
490
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina Zygmańska - awatar
Halina Zygmańska
20
MAŁGORZATA Kempa - awatar
MAŁGORZATA Kempa
20
Aga Tomczyk - awatar
Aga Tomczyk
150
Tomasz - awatar
Tomasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij