Zbiórka Być albo nie być...... - zdjęcie główne

Być albo nie być......

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Były sobie suczki trzy których nikt nigdy nie kochał, urodzone na bezdomności i zdziczałe z powodu braku kontaktu z człowiekiem.  Z bezdomości trafiły wprost do piekła jakim dla szczeniaków jest schronisko i świat o nich zapomniał. Aż trafiła się fundacja która myślała że uczyni świat lepszym i wszystkie trzy siostry zabrała. Dwie z nich - ŚLIWKA I PESTKA -są razem w hotelu kojcowym po wyjeździe  z którego mają szanse po raz pierwszy w życiu zaznać domowego ciepła. Jednak warunkiem zabrania suczek jest natychmiastowa zapłata faktury .  Taki dziś jest świat, najpierw kasa potem psy. To fatalna rzeczywistość, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Trafia się niepowtarzalna szansa dla Śliwki i Pestki. Wyjazd do domowego hotelu to spełnienie psich marzeń , namiastka kochającego domu. To także spełnienie  naszych marzeń, suczki są z nami od trzech lat. I nigdy ale to nigdy nie miały sponsora, od trzech lat opłacamy ich pobyt w hotelach. A miesięczne ich utrzymanie to minimum 600zł , łatwo policzyć że daje to na dzień dzisiejszy ponad 20 tysięcy złotych.  Dlatego teraz będąc pod ścianą prosimy o pomoc, one w zasadzie od zaraz mogą wyjechać po lepsze życie. Kto się dorzuci i odmieni psi los?  

Trzecia z suczek Liczi już mieszka w domowym hotelu, wciąż bez sponsora i , co najważniejsze, bez własnego domu.......... A na pierwszym zdjęciu suczki w dniu zabrania. Ponieżej zdjęcia aktualne, przeszliśmy długą drogę ale najważniejsze wciąż przed nami. 

Komentarze


 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  02.08.18
  02.08.18

  Pomagajmy bo naprawdę warto!

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   06.08.18
   06.08.18

   Dziękujemy! <3

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
490
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina Zygmańska - awatar
Halina Zygmańska
20
MAŁGORZATA Kempa - awatar
MAŁGORZATA Kempa
20
Aga Tomczyk - awatar
Aga Tomczyk
150
Tomasz - awatar
Tomasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij