Zbiórka Być albo nie być...... - zdjęcie główne

Być albo nie być......

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Były sobie suczki trzy których nikt nigdy nie kochał, urodzone na bezdomności i zdziczałe z powodu braku kontaktu z człowiekiem.  Z bezdomości trafiły wprost do piekła jakim dla szczeniaków jest schronisko i świat o nich zapomniał. Aż trafiła się fundacja która myślała że uczyni świat lepszym i wszystkie trzy siostry zabrała. Dwie z nich - ŚLIWKA I PESTKA -są razem w hotelu kojcowym po wyjeździe  z którego mają szanse po raz pierwszy w życiu zaznać domowego ciepła. Jednak warunkiem zabrania suczek jest natychmiastowa zapłata faktury .  Taki dziś jest świat, najpierw kasa potem psy. To fatalna rzeczywistość, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie. Trafia się niepowtarzalna szansa dla Śliwki i Pestki. Wyjazd do domowego hotelu to spełnienie psich marzeń , namiastka kochającego domu. To także spełnienie  naszych marzeń, suczki są z nami od trzech lat. I nigdy ale to nigdy nie miały sponsora, od trzech lat opłacamy ich pobyt w hotelach. A miesięczne ich utrzymanie to minimum 600zł , łatwo policzyć że daje to na dzień dzisiejszy ponad 20 tysięcy złotych.  Dlatego teraz będąc pod ścianą prosimy o pomoc, one w zasadzie od zaraz mogą wyjechać po lepsze życie. Kto się dorzuci i odmieni psi los?  

Trzecia z suczek Liczi już mieszka w domowym hotelu, wciąż bez sponsora i , co najważniejsze, bez własnego domu.......... A na pierwszym zdjęciu suczki w dniu zabrania. Ponieżej zdjęcia aktualne, przeszliśmy długą drogę ale najważniejsze wciąż przed nami. 

Komentarze


 • Aga Tomczyk - awatar

  Aga Tomczyk

  02.08.2018
  02.08.2018

  Pomagajmy bo naprawdę warto!

  • Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - awatar

   Fundacja im. Maćka Kozłowskiego Pan i Pani Pies - Organizator zbiórki

   06.08.2018
   06.08.2018

   Dziękujemy! <3

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
490
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina Zygmańska - awatar
Halina Zygmańska
20
MAŁGORZATA Kempa - awatar
MAŁGORZATA Kempa
20
Aga Tomczyk - awatar
Aga Tomczyk
150
Tomasz - awatar
Tomasz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij