Zbiórka Na Transport dla 11 psów... - zdjęcie główne

Na Transport dla 11 psów...

348 zł  z 330 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Sylwia Jarmuszewska - awatar

Sylwia Jarmuszewska

Organizator zbiórki

Witam. Po raz kolejny zwracamy się do Państwa o pomoc z historią bezdomnych psów w tle. Dwie psie rodziny (łącznie 11 osobników, w tym 9 szczeniąt) znalezionych zostało przez dobre duszyczki przy ruchliwej drodze. Psy są bezdomne, mieszkają pod betonowymi gruzami. Znalazła się dobra osoba, która przyjmie wszystkie na DT, ale koszt transportu nas przerósł. Niezawodny Kierowca również jest, a pozostałe kwestie też ustalone. Potrzeba na transport. Już jutro mogą jechać! 

P.S. Transport kosztuje 300 zł ale z racji pobieranej prowizji (0k. 20-30 zł), ustalono taką, a nie inną kwotę.

Oczywiście wszystko zostanie udokumentowane - paragon ze stacji paliw do wglądu. 

Dziękuję.

Aktualizacje


 • Sylwia Jarmuszewska - awatar

  Sylwia Jarmuszewska

  19.11.2018
  19.11.2018

  Paragony za transport.

  Zdjęcie aktualizacji 22 105

Komentarze


 • Monika Lipczyńska - awatar

  Monika Lipczyńska

  17.11.2018
  17.11.2018

  Poszło

348 zł  z 330 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Sylwia Jarmuszewska - awatar

Sylwia Jarmuszewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Grzegorz Smyczek - awatar
Grzegorz Smyczek
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Monika Lipczyńska - awatar
Monika Lipczyńska
10
Regina - awatar
Regina
5
Lucyna Biegała - awatar
Lucyna Biegała
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna Pomichrowska - awatar
Anna Pomichrowska
20
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij