Zbiórka Rehabilitacja dla Eryka - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Eryka

2 959 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Sowińska - awatar

Monika Sowińska

Organizator zbiórki

Jestem mamą Eryka.

Od dwóch lat samotnie wychowuję syna . Eryk choruje na cytomegalie wrodzoną co spowodowało jego opóźnienie rozwojowe. Nie mówi , nie chodzi , nie potrafi samodzielnie siedzieć i ma założoną sondę PEG do żołądka gdyż sam nie radził sobie z jedzeniem i był niedożywiony oraz ma stwierdzoną głuchotę obustronną. Potrzebuje opieki 24/7. Codziennie jest rehabilitowany . Przez przykurcze mięśni często cierpi . Potrzebne są specjalistyczne sprzęty , które są kosztowne aby pomóc mu w codziennym funkcjonowaniu.  Dodatkowo niedawno  stwierdzono u niego  padaczke.  To nowa sytuacja dla nas z którą codziennie się oswajamy i uczymy się jak reagować w niebezpiecznych dla życia Eryka sytuacjach. Proszę Was o pomoc bo sama nie dam rady . Wszystkie pieniądze ze zbiórki będą wykorzystane na rehabilitację Eryka lub na ewentualne specjalistyczne sprzęty rehabilitacyjne.  Z góry dziękuję za każdą złotówkę która bardzo pomoże w leczeniu Eryka . 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • NATALIA,WIKTORIA,ŁUKASZ MŁOKOSIEWICZ - awatar

    NATALIA,WIKTORIA,ŁUKASZ MŁOKOSIEWICZ

    17.07.17
    17.07.17

    POMAGAMY

2 959 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Monika Sowińska - awatar

Monika Sowińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Klaudia Lis - awatar
Klaudia Lis
20
Guli - awatar
Guli
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna - awatar
Justyna
100
Marek Majchrzak - awatar
Marek Majchrzak
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agrotechnika - awatar
Agrotechnika
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij