Zbiórka Rehabilitacja dla Eryka - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla Eryka

Zbiórka Rehabilitacja dla Eryka - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Eryka

2 949 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 
Monika Sowińska - awatar

Monika Sowińska

Organizator zbiórki

Jestem mamą Eryka.

Od dwóch lat samotnie wychowuję syna . Eryk choruje na cytomegalie wrodzoną co spowodowało jego opóźnienie rozwojowe. Nie mówi , nie chodzi , nie potrafi samodzielnie siedzieć i ma założoną sondę PEG do żołądka gdyż sam nie radził sobie z jedzeniem i był niedożywiony oraz ma stwierdzoną głuchotę obustronną. Potrzebuje opieki 24/7. Codziennie jest rehabilitowany . Przez przykurcze mięśni często cierpi . Potrzebne są specjalistyczne sprzęty , które są kosztowne aby pomóc mu w codziennym funkcjonowaniu.  Dodatkowo niedawno  stwierdzono u niego  padaczke.  To nowa sytuacja dla nas z którą codziennie się oswajamy i uczymy się jak reagować w niebezpiecznych dla życia Eryka sytuacjach. Proszę Was o pomoc bo sama nie dam rady . Wszystkie pieniądze ze zbiórki będą wykorzystane na rehabilitację Eryka lub na ewentualne specjalistyczne sprzęty rehabilitacyjne.  Z góry dziękuję za każdą złotówkę która bardzo pomoże w leczeniu Eryka . 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • NATALIA,WIKTORIA,ŁUKASZ MŁOKOSIEWICZ - awatar

    NATALIA,WIKTORIA,ŁUKASZ MŁOKOSIEWICZ

    17.07.17
    17.07.17

    POMAGAMY

2 949 zł z 4 000 zł (Cel)
Wpłaciło 28 osób
Wpłać teraz
 
Monika Sowińska - awatar

Monika Sowińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 28

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Klaudia Lis - awatar
Klaudia Lis
20
Guli - awatar
Guli
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna - awatar
Justyna
100
Marek Majchrzak - awatar
Marek Majchrzak
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agrotechnika - awatar
Agrotechnika
500
Magda Jagoda - awatar
Magda Jagoda
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij