Zbiórka Buda dla niewidomego Jasperka - zdjęcie główne

Buda dla niewidomego Jasperka

741 zł  z 640 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Irmina Piwowarczyk - awatar

Irmina Piwowarczyk

Organizator zbiórki

Jasperek piesek że schroniska bez wolontariatu

Biedactwo jest niewidome i prawie niesłyszące.

Trafił do schroniska na pewną śmierć, zamknięty w kojcu 24godziny na dobę, bez spaceru, bez przytulania, beż głaskania i miłości.

Nie mogłyśmy na to patrzeć , serce pękało z bólu i była krótka decyzja - zabieramy Jasperka.

Obecnie znajduje się w domu tymczasowym u Olgi, która z wielkim sercem i poświęceniem zajmuje się bardzo schorowanymi staruszkami .

Niestety Jasper ma trudne początki w nowym domu i bezwzględnie chce dominować wśród psiaczków. Ten stan zapewne z czasem minie, ale Olga pracuje i nie może zostawić w tej sytuacji Jasperka w domu.

Dlatego kochani apeluje do Waszych serc, pomóżmy Oldze uzbierać na budę. 

Buda jest duża XL ocieplana z przedsionkiem.

Razem z transportem i złożeniem kosztuje 640zł.

Bardzo prosimy o pomoc dla Jasperka, który pomału poznaje co to prawdziwa miłość.

Pieniążki zbiera Agata Wanat.


Aktualizacje


 • Irmina Piwowarczyk - awatar

  Irmina Piwowarczyk

  04.02.2019
  04.02.2019

  Kochani darczyńcy 😊
  Buda została zakupiona. Jest u Małgosi, ale jest jeden problem. Trzeba w kojcu zrobić podłoże i przymocować kojec, żeby Jasper nie zrobił podkopu lub nie przewrócił całego kojca.
  Małgosia jest sama więc to wszystko potrwa w czasie.
  Buda jest w paczkach do samodzielnego montażu.

  Zdjęcie aktualizacji 25 524

Komentarze


 • Beata Styś - awatar

  Beata Styś

  24.01.2019
  24.01.2019

  Poszła wpłata :)

 • Katarzyna Szymanski Gacus pomaga z bazarku - awatar

  Katarzyna Szymanski Gacus pomaga z bazarku

  24.01.2019
  24.01.2019

  Gacus podzielił się z bazarku .

741 zł  z 640 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób
Irmina Piwowarczyk - awatar

Irmina Piwowarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 14

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela K - awatar
Ela K
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
260
Katarzyna Przeworska - awatar
Katarzyna Przeworska
20
Beata Styś - awatar
Beata Styś
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Katarzyna Szymanski Gacus pomaga z bazarku - awatar
Katarzyna Szymanski Gacus pomaga z bazarku
200
Agnieszka Malinowska - awatar
Agnieszka Malinowska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij