Zbiórka Opal i art dla 78letniej kobiety - zdjęcie główne

Opal i art dla 78letniej kobiety

1 520 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Mauta Gadomska - awatar

Mauta Gadomska

Organizator zbiórki

Witam.  Jestem sasiadka tej kobiety i zwracam sie z prośbą o pomoc  w zakupie opalu oraz podstawowej zywnosci,trzeba by bylo również odświeżyć jej kuchnie ponieważ  odpada farba oraz zakupic jakis dywan. Jest to schorowana, starsza kobiecina ( babcia nasza)  która bez waszej pomocy nie poradzi sobie w dalszym zyciu.  Jest zasiłek wynosi 600 zl na miesiac.  Nie ma rodziny ktora by mogla zrobic nawet najdrobniejsze zakupy.  Nie posiada  ani toalety ani Podłączonej wody do mieszkania.  Brakuje podstawowych rzeczy takich jak ubran czy butow.  Rachunki wynosza około 60 zl.  Drzewo ktore daje gmina nie wystarcza na caly okres grzewczy. Tak wiec jesli macie dobre serduszka kazda kwota nawet najmniejsza pozwoli na zakup zywnosci, pitnej wody a takze opalu. 

Komentarze


 • Izabela mama dwójki dzieci - awatar

  Izabela mama dwójki dzieci

  10.01.2018
  10.01.2018

  Starsi ludzie co przeżyli niejedno i nie mają wsparcia od rodziny ani naszego Państwa zdani są tylko na los, który często przysparza im tylko kłopotów (choroby, zimno, głód) oby nas nigdy los tak nie doświadczył "na stare lata"!!!Pozdrawiam starszą Panią jak i ludzi, którzy jej pomagają i nie dosięgnęła ich znieczulica społeczna!!!

 • dobrowraca - awatar

  dobrowraca

  09.01.2018
  09.01.2018

  dużo zdrówka !

 • Agnieszka Drobna - awatar

  Agnieszka Drobna

  08.01.2018
  08.01.2018

  Warto dla tego cudownego usmiechu :*

  • Mauta Gadomska - awatar

   Mauta Gadomska - Organizator zbiórki

   09.01.2018
   09.01.2018

   Warto nawet Pani nie wie jak bardzo. Dziękuję ☺️

 • Agnieszka Los Kur - awatar

  Agnieszka Los Kur

  08.01.2018
  08.01.2018

  Wszystkiego dobrego pani Gieniu, do zobaczenia.

  • Mauta Gadomska - awatar

   Mauta Gadomska - Organizator zbiórki

   09.01.2018
   09.01.2018

   Dziękujemy Tobie 😁

 • Marta Weitz - awatar

  Marta Weitz

  07.01.2018
  07.01.2018

  Mam nadzieję, że będzię lepiej! pozdrawiam i dużo zdrówka!

1 520 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 35 osób
Mauta Gadomska - awatar

Mauta Gadomska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 35

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamila - awatar
Kamila
20
Anna Koniuszewska - awatar
Anna Koniuszewska
50
Ewelina - awatar
Ewelina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Emilia B - awatar
Emilia B
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Izabela mama dwójki dzieci - awatar
Izabela mama dwójki dzieci
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij