Zbiórka Dramat kilkunastu zwierząt... - zdjęcie główne

Dramat kilkunastu zwierząt...

1 877 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

ZABIJAŁA SZCZENIAKI, UDERZAJĄC NIMI O ŚCIANĘ !!!

14 września w Brzeszczach nasi inspektorzy przeprowadzili jedną z najtrudniejszych interwencji. 

Martwe szczeniaki wyrzucone do śmietnika, ich krew spływająca po ścianach i patrząca na to wszystko ich mama, która wyciągała swoje martwe dzieci z kosza na śmieci i mocno tuliła, mając nadzieję, że jeszcze żyją... 

Ten widok na zawsze pozostanie w pamięci naszych inspektorów.

4 szczeniaki zmarły na miejscu, dwa w wyniku obrażeń umarły na drugi dzień.  

Bestialstwo kobiety, która dopuściła się tak okrutnego czynu nie miało żadnych granic. Z tego koszmarnego miejsca odebraliśmy 3 suki i kota. Wszystkie zwierzęta są skrajnie wystraszone. Z trudem udaje się je zabrać na spacer. Trauma, jaką przeżyła mama szczeniąt jest niewyobrażalna...

Ile szczeniaków spotkał taki los? Ile cierpienia zniosły przez te wszystkie lata?

Złożyliśmy doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Mamy nadzieję, że oprawcę spotka zasłużona i sprawiedliwa kara. 

Punia

Sonia

Mia - mama szczeniaków

Garfield

Wszystkie odebrane zwierzęta wkrótce będą szukać kochających i odpowiedzialnych domów. Muszą zostać zaszczepione, zaczipowane i wysterylizowane. Dlatego bardzo Państwa prosimy o wsparcie. Będziemy walczyć o sprawiedliwość dla tych skrzywdzonych zwierząt, ale koszty utrzymania przerastają naszą i tak ciężka sytuację finansową. Z góry serdecznie dziękujemy !


Kotek Garfield znalazł kochający domek  :) Psiaki wciąż czekają.   

Komentarze


  • Cat Gosia - awatar

    Cat Gosia

    15.09.2019
    15.09.2019

    Mam nadzieję, że uda się zebrać potrzebną kwotę. Trzymam kciuki.:-))

1 877 zł  z 1 200 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby

Wpłaty: 62

Mariusz Sekuła - awatar
Mariusz Sekuła
20
włascicielka Garfielda - awatar
włascicielka Garfielda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
9
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ewa K. - awatar
Ewa K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij