Zbiórka Wymiana Starych Okien - zdjęcie główne

Wymiana Starych Okien

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
D. S. - awatar

D. S.

Organizator zbiórki

Dzień dobry. W poszukiwaniu rozwiązania, jak by tu pomóc mojemu Tacie w skończeniu remontu mieszkania, postanowiłem poszukać wsparcia właśnie tutaj. Jeszcze niedawno do głowy by mi nie przyszło żeby prosić o wsparcie finansowe osoby postronne, ale to chyba jedyny sposób w tym kraju żeby wyjść choć troszkę na prostą. 

Celem zbiórki jest uzbieranie pieniążków na wymianę starych okien w mieszkaniu mojego Taty. Okna te są od początku w tym mieszkaniu, czyli od 1985 roku. Ich stan jest bardzo zły, mają popękane szyby, są odkształcone i mają wiele nieszczelności które z miesiąca na miesiąc tylko się powiększają. Tegoroczna zima było już nie do zniesienia. Utrzymanie komfortowych warunków w mieszkaniu staje się już po prostu niemożliwe. Samo mieszkanie było ostatnio remontowane w 1996 roku i też wymaga sporych nakładów pracy i pieniędzy, lecz to może jeszcze trochę poczekać. Oczywiście pomagam Tacie jak tylko mogę. Pod koniec zeszłego roku udało mi się wyremontować Tacie kompletnie kuchnię i łazienkę, czyli te pomieszczenia które były w najgorszym stanie. No i jeszcze część przedpokoju. Przeznaczyłem na to wszystkie swoje oszczędności. Co do grosza. Zbierałem te pieniądze od 2011 roku kiedy to jeszcze studiowałem i dorabiałem na zleceniach, aż do roku ubiegłego gdy postanowiłem wziąć się w końcu za to mieszkanie. Następnym etapem remontu miały być okna, lecz oszczędności już nie wystarczyło. Zresztą nie było ich wcale za dużo. Chciałem wspomóc się jakąś pożyczką czy kredytem, lecz z racji że zarabiam najniższą krajową i to na umowę zlecenie bez pewności zatrudnienia w kolejnych miesiącach nikt mi też pożyczki dać nie chciał. 

Mimo że sam ledwo daję radę się utrzymać to i tak staram się wspierać mojego Tatę choćby kilkoma złotymi na doładowanie telefonu. On sam pracuję tylko dorywczo na zleceniach, ponieważ ma 61 lat i nikt nie chce go normalnie zatrudnić. Nie przysługują mi także żadne świadczenia, więc te prace dorywcze to jedyny dochód. Dlatego w chwili obecnej nie jesteśmy w stanie nic w tym mieszkaniu poprawić i raczej nigdy to się nie stanie bez czyjejś pomocnej dłoni. Chyba że w końcu dostanę dobrą i dobrze płatną pracę, to wtedy z pewnością mógłbym pomóc Tacie więcej, lecz szczerze mówiąc, nie mam już w to wiary.

Tutaj kilka poglądowych zdjęć (niestety jakość kiepska i zdjęcia nie ukazują w pełni stanu okien).

Bardzo dziękuję wszystkim którzy się moją sprawą zainteresują i postanowią pomóc mi w jakikolwiek sposób. Choćby w znalezieniu mi lepiej płatnej pracy :)

0 zł  z 6 000 zł (Cel)
D. S. - awatar

D. S.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij