Zbiórka Pomóż Przetrwać Zimę Zwierzakom. - zdjęcie główne

Pomóż Przetrwać Zimę Zwierzakom.

31 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Paatryk Baalicki - awatar

Paatryk Baalicki

Organizator zbiórki

Witam.

      Jako inspektorzy OTOZ Animals Iława działamy na bardzo obszernym terenie, ponieważ nie ma w okolicy innych oddziałów naszej jednostki. Dlatego zdeterminowani przyjmujemy zgłoszenia z całych Warmii i Mazur, a nawet z Województwa Kujawsko Pomorskiego. Tym bardziej jesteśmy zdeterminowani aby zagłębiać się w coraz to odleglejsze tereny i nieść pomoc naszym czteronożnym przyjaciołom. 

     Ten post jest skierowany do ludzi, którzy chcieliby się przyłączyć do zbiórki, która ma pomóc inspektorom OTOZ Animals w dotarciu do jak największej ilości zwierzęcych serc takich jak te widoczne na zdjęciu, dla których pomoc niestety przybyła za późno. Często to chwila moment, godzina, a nawet minuty decydują o tym czy uda nam się uratować choć jedno zwierzątko trzymane w tragicznych warunkach bez dostępu do wody, jedzenia i schronienia, w którym mogłoby się schować przed nadchodzącymi mrozami i opadami śniegu. 

Za każdym razem przyjmując zgłoszenie jesteśmy nastawieni optymistycznie. Jest to spowodowane tym, że niekiedy wystarczą drobne uwagi aby byt zwierząt się polepszył. Najczęstszym problemem z którym się spotykamy to za krótki łańcuch i nieszczelne budy - co nas szczególnie  martwi i niepokoi  w nadchodzącym okresie. Wszyscy bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, że zwierzę nie poinformuje nas o tym, że mu zimno, że jest głodny, że chce mu się pić. Cała kwestia leży w interesie właściciela, który ma OBOWIĄZEK mu to zapewnić, aby  czuło się komfortowo i przebywało w przyzwoitych warunkach.

Kwota, która zostanie zebrana zostanie przeznaczona przede wszystkim na paliwo jak i łańcuchy, które będziemy starali się doczepiać w miarę możliwości psom przy budach aby miały większy manewr ruchu. Jesteśmy organizacją działającą w charakterze wolontariatu co za każdym razem podkreślamy i co jest niesamowicie ważne. Działamy na rzecz ochrony zwierząt i za wszelką cenę stajemy w ich obronie. To już rok od kiedy pomagamy naszym czworonożnym przyjaciołom i nie zamierzamy się poddawać mimo trudności i negatywnych opinii, które czasami też się zdarzają.

Bez dwóch zdań Kochani Państwo bez was by nam się nie udało. To wy tak naprawdę jesteście tymi cichymi bohaterami tych wszystkich zwierząt, które udało nam się do tej pory uratować i polepszyć im byt. I to wy jesteście takim motorkiem napędowym dla nas, który zawsze motywuje nas do dalszej pracy. To wy nam zgłaszacie problem i to wy dołączacie się do różnych zbiórek, czy to żywności, czy pieniężnych.

Bez was tak naprawdę to wszystko straciło by sens. Dziękujemy wam za ogromne serca chętne zawsze nieść pomoc. Jak i również dziękujemy za to, że jesteście z nami sercem oraz duchem, i trzymacie mocno kciuki za naszą ciężką pracę i włożony  trud oraz poświęcenie.

31 zł  z 700 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Paatryk Baalicki - awatar

Paatryk Baalicki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Adrian Balicki - awatar
Adrian Balicki
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij