Paatryk Baalicki - awatar

Paatryk Baalicki

Organizator zbiórki

Witam.

      Jako inspektorzy OTOZ Animals Iława działamy na bardzo obszernym terenie, ponieważ nie ma w okolicy innych oddziałów naszej jednostki. Dlatego zdeterminowani przyjmujemy zgłoszenia z całych Warmii i Mazur, a nawet z Województwa Kujawsko Pomorskiego. Tym bardziej jesteśmy zdeterminowani aby zagłębiać się w coraz to odleglejsze tereny i nieść pomoc naszym czteronożnym przyjaciołom. 

     Ten post jest skierowany do ludzi, którzy chcieliby się przyłączyć do zbiórki, która ma pomóc inspektorom OTOZ Animals w dotarciu do jak największej ilości zwierzęcych serc takich jak te widoczne na zdjęciu, dla których pomoc niestety przybyła za późno. Często to chwila moment, godzina, a nawet minuty decydują o tym czy uda nam się uratować choć jedno zwierzątko trzymane w tragicznych warunkach bez dostępu do wody, jedzenia i schronienia, w którym mogłoby się schować przed nadchodzącymi mrozami i opadami śniegu. 

Za każdym razem przyjmując zgłoszenie jesteśmy nastawieni optymistycznie. Jest to spowodowane tym, że niekiedy wystarczą drobne uwagi aby byt zwierząt się polepszył. Najczęstszym problemem z którym się spotykamy to za krótki łańcuch i nieszczelne budy - co nas szczególnie  martwi i niepokoi  w nadchodzącym okresie. Wszyscy bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, że zwierzę nie poinformuje nas o tym, że mu zimno, że jest głodny, że chce mu się pić. Cała kwestia leży w interesie właściciela, który ma OBOWIĄZEK mu to zapewnić, aby  czuło się komfortowo i przebywało w przyzwoitych warunkach.

Kwota, która zostanie zebrana zostanie przeznaczona przede wszystkim na paliwo jak i łańcuchy, które będziemy starali się doczepiać w miarę możliwości psom przy budach aby miały większy manewr ruchu. Jesteśmy organizacją działającą w charakterze wolontariatu co za każdym razem podkreślamy i co jest niesamowicie ważne. Działamy na rzecz ochrony zwierząt i za wszelką cenę stajemy w ich obronie. To już rok od kiedy pomagamy naszym czworonożnym przyjaciołom i nie zamierzamy się poddawać mimo trudności i negatywnych opinii, które czasami też się zdarzają.

Bez dwóch zdań Kochani Państwo bez was by nam się nie udało. To wy tak naprawdę jesteście tymi cichymi bohaterami tych wszystkich zwierząt, które udało nam się do tej pory uratować i polepszyć im byt. I to wy jesteście takim motorkiem napędowym dla nas, który zawsze motywuje nas do dalszej pracy. To wy nam zgłaszacie problem i to wy dołączacie się do różnych zbiórek, czy to żywności, czy pieniężnych.

Bez was tak naprawdę to wszystko straciło by sens. Dziękujemy wam za ogromne serca chętne zawsze nieść pomoc. Jak i również dziękujemy za to, że jesteście z nami sercem oraz duchem, i trzymacie mocno kciuki za naszą ciężką pracę i włożony  trud oraz poświęcenie.

Paatryk Baalicki - awatar

Paatryk Baalicki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Adrian Balicki - awatar
10
Adrian Balicki
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij