Zbiórka Bjork Cierpiał miesiąc - zdjęcie główne

Bjork Cierpiał miesiąc

635 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Bjork trafił pod naszą opiekę ( Otoz Anomals Oddział Słupsk) z niemiłosiernym bólem prawego oka 😔

Cierpienie Bjork trwało co najmniej miesiąc 😢

Każdego dnia kociak budził się i zasypiał z ogromnym bólem .

Mimo to nie ma w nim ani cienia agresji, tylko wdzięczność za każdy dotyk i miseczkę jedzenia.

Najbardziej przykre dla nas jest to, że nawet cierpiące zwierzę nie może liczyć na pomoc człowieka, choć mieszkał u kogoś w domu.

Bardzo Wszystkich prosimy o pomoc 🙏

Powstrzymajmy cierpienie Bjork 💔

Prosimy o pomoc w opłaceniu operacji usunięcia gałki ocznej, której koszt wynosi 400 zł, jednocześnie Bjork zostanie również wykastrowany.

Każda wpłata ma ogromne znaczenie i za każdą z całych naszych serc DZIĘKUJEMY

Komentarze


 • Adam Czarnecki - awatar

  Adam Czarnecki

  27.09.18
  27.09.18

  ;)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.09.18
  27.09.18

  zdrówka !!! z kocim miau ♡♡♡

635 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób

Wpłaty: 15

Kropka - awatar
Kropka
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina - awatar
Paulina
10
Aneta ❤ - awatar
Aneta ❤
15
Maja Marlena Markowska - awatar
Maja Marlena Markowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Magda Magda - awatar
Magda Magda
50
Adam Czarnecki - awatar
Adam Czarnecki
326
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij