Zbiórka Shido-ku lepszemu życiu - zdjęcie główne

Shido-ku lepszemu życiu

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Wolarczyk - awatar

Anna Wolarczyk

Organizator zbiórki

Shido- wspaniały, 5-6 letni wieloletni stróż, który przestał być potrzebny. Długie lata stróżował dzień i noc, za dnia przebywając na uwięzi. Smutny, samotny po stracie przyjaciela ( drugiego psa, który odszedł z wieku) tracił radość życia. Potrzebujący kontaktu z ludźmi, z braku swego przewodnika stał się coraz bardziej wyalienowany, zaś negatywne czynniki i okoliczności miejsca , w którym się znajdował, a także podłoże chorobowe sprawiły, że przypisana została mu łatka :agresywnego". Niechciany i groźny pies stał się niewygodny. Aby uniknąć najgorszej z możliwych sytuacji :(, ludzie dobrego serca zaczęli szukać psu domu. Nie było to łatwe. Shido to ogromny pies ( około 90 kg.) w typie kaukaza, o bardzo oryginalnym umaszczeniu oraz temperamencie typowym dla psa o specyfice rasy. Shido został zaopatrzony weterynaryjnie ( wykastrowany, wykonano wszystkie wyniki- w tym tarczyca, wdrożono leczenie chorych oczu oraz zapalenia kaletek, koszt- 860 zł.), a następnie przetransportowany 400 km na północ Polski, do hoteliku Dzika Kępa specjalizującego się w dużych rasach psów. Tam przygotowywany jest do celowanej adopcji za około 2-3 miesiące. Pod fachową opieką odbywa szkolenia i jest poznawany od strony behawioralnej. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego, ponieważ faktura za hotel oraz transport to koszt 1400 zł. Jest to dla nas duża kwota i prosimy ludzi dobrego serca o wsparcie.Pomóżmy odmienić jego los. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.03.2019
    04.03.2019

    Bądź szczęśliwy kochany Stróżu :)

2 500 zł  z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Wolarczyk - awatar

Anna Wolarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Monika Adamska - awatar
Monika Adamska
100
Anka - awatar
Anka
50
Beata Kołodyńska - awatar
Beata Kołodyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jola - awatar
Jola
100
Joanna Wolak - awatar
Joanna Wolak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
JOLA - awatar
JOLA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij