Zbiórka Shido-ku lepszemu życiu - miniaturka zdjęcia

Shido-ku lepszemu życiu

Zbiórka Shido-ku lepszemu życiu - zdjęcie główne

Shido-ku lepszemu życiu

2 500 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Wolarczyk - awatar

Anna Wolarczyk

Organizator zbiórki

Shido- wspaniały, 5-6 letni wieloletni stróż, który przestał być potrzebny. Długie lata stróżował dzień i noc, za dnia przebywając na uwięzi. Smutny, samotny po stracie przyjaciela ( drugiego psa, który odszedł z wieku) tracił radość życia. Potrzebujący kontaktu z ludźmi, z braku swego przewodnika stał się coraz bardziej wyalienowany, zaś negatywne czynniki i okoliczności miejsca , w którym się znajdował, a także podłoże chorobowe sprawiły, że przypisana została mu łatka :agresywnego". Niechciany i groźny pies stał się niewygodny. Aby uniknąć najgorszej z możliwych sytuacji :(, ludzie dobrego serca zaczęli szukać psu domu. Nie było to łatwe. Shido to ogromny pies ( około 90 kg.) w typie kaukaza, o bardzo oryginalnym umaszczeniu oraz temperamencie typowym dla psa o specyfice rasy. Shido został zaopatrzony weterynaryjnie ( wykastrowany, wykonano wszystkie wyniki- w tym tarczyca, wdrożono leczenie chorych oczu oraz zapalenia kaletek, koszt- 860 zł.), a następnie przetransportowany 400 km na północ Polski, do hoteliku Dzika Kępa specjalizującego się w dużych rasach psów. Tam przygotowywany jest do celowanej adopcji za około 2-3 miesiące. Pod fachową opieką odbywa szkolenia i jest poznawany od strony behawioralnej. Bardzo potrzebujemy wsparcia finansowego, ponieważ faktura za hotel oraz transport to koszt 1400 zł. Jest to dla nas duża kwota i prosimy ludzi dobrego serca o wsparcie.Pomóżmy odmienić jego los. Za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    04.03.19
    04.03.19

    Bądź szczęśliwy kochany Stróżu :)

2 500 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciły 62 osoby
Wpłać teraz
 
Anna Wolarczyk - awatar

Anna Wolarczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 62

Monika Adamska - awatar
Monika Adamska
100
Anka - awatar
Anka
50
Beata Kołodyńska - awatar
Beata Kołodyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jola - awatar
Jola
100
Joanna Wolak - awatar
Joanna Wolak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
JOLA - awatar
JOLA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij