Zbiórka Tęczowe bilbordy w Zielonej - zdjęcie główne

Tęczowe bilbordy w Zielonej

2 595 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Kacper Kubiak - awatar

Kacper Kubiak

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy?
Witajcie! Jesteśmy Instytut Równości. Walczymy z dyskryminacją i robimy to na wielu polach. Wspierając wszelkie inicjatywy podejmujące problem dyskryminacji i wykluczenia.

Na co zbieramy?
To zbiórka na nasze bieżące działania. Materiały promocyjne, literatura, naklejki, plakaty, ksero itp.

Oprócz tego chcemy stworzyć akcję bilbordową na wzór Lublina.
Bilbordy będą informacją na temat literek LGBT podanej w przyjaznej i prostej formie. Planujemy rozmieścić je w strategicznych miejscach Zielonej Góry. Towarzyszyć będzie temu również akcja plakatowa.

Link ---> https://wiadomosci.onet.pl/lublin/swidnik-aktywisci-lgbt-postawili-teczowy-billboard-milosc-to-milosc/6d3f4dy

Ważne jest, by edukować i przedstawiać fakty zwłaszcza w sferze publicznej.
Liczymy na was!
 

2 595 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Kacper Kubiak - awatar

Kacper Kubiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek L - awatar
Marek L
50
Andrzej Piasecki - awatar
Andrzej Piasecki
66
mateusz - awatar
mateusz
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Nikola - awatar
Nikola
1
Mirosław Gajewski - awatar
Mirosław Gajewski
100
Grażynka - awatar
Grażynka
10
Kass - awatar
Kass
4

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij