Zbiórka Brakuje już tak niewiele... - zdjęcie główne

Brakuje już tak niewiele...

0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Konrad Deda - awatar

Konrad Deda

Organizator zbiórki

Witamy wszystkich zainteresowanych pomocą! :) 

Jesteśmy dwoma ambitnymi początkującymi kolarzami i przyjaciółmi u progu dorosłości, którzy chcą spełnić swoje marzenie  a mianowicie  przejechanie około 1200 km w 4 dni.  Nasza trasa rozpocznie się od okolic Chrzanowa a kończyć się będzie na wybrzeżu przepięknego polskiego Morza Bałtyckiego (i z powrotem). Trasa odbędzie się w lipcu/sierpniu. To jest nasz CEL!!!  


Dlaczego zbieramy ?

 Ponieważ zbieramy na końcówkę wyposażenia które jest niezbędne w trakcie owej wyprawy.


Czego nam brakuje?

   Na przykład:

 -2x Lemondka - podpórka na kierownice konieczna na bardzo długie wyprawy rowerowe.

  -2x Hamak wyprawowy -  służyć będzie jako nocleg pod gołym niebem.

 -2x Bardzo mocna latarka rowerowa-  mocno oświetlająca drogę  w trakcie wieczorów i wczesnych poranków. 

  - 1x Zestaw szosowych opon rowerowych.

 -Zestaw foli NRC aby nie zmarznąć w nocy 

 2x Kask rowerowy  

 2x Nowe łańcuchy - Stare mają przebieg około 6 tyś km każdy i wymagają wymiany.

 


Co już udało nam się zdobyć ?

   2  używane rowery szosowe  które odremontowaliśmy oraz: odpowiednie stroje, narzędzia, sakwy/torby do przewożenia bagaży na rower, Bidony, Odblaski, nawigacje i mapę, obuwie rowerowe,   zestaw naprawczy do kół (dętek), pompkę, tylne oświetlenie, liczniki, Powerbank i wiele innych. Wymienione rzeczy mają wartość co najmniej około 5-6 tyś zł, gromadziliśmy je przez ostatnie 3 lata. Jest to więc około 80% tego co potrzeba. 

 

Wyprawy

 Wyprawy rowerowe są naszą pasją lecz ze względów finansowych (głownie braku potrzebnego sprzętu)   nigdy nie mieliśmy okazji wyjechać dalej niż 150 km od domu, Zwiedziliśmy całą naszą okolicę i chcielibyśmy poszerzyć swoje horyzonty. Do tego celu aby "przetrwać w trasie"  jest nam niezbędnych jeszcze kilka wyżej wymienionych elementów. Większość kosztów już ponieśliśmy  lecz kończą nam się oszczędności.


Treningi (w sezonie) i szkoła  zajmują bardzo dużo czasu, ciężko jest wszystko ze sobą pogodzić dlatego obawiamy się ze nie uda nam się na czas dozbierać potrzebnej kwoty na niezbędne sprzęty.


TO BARDZO WIELE DLA NAS ZNACZY, DŁUGO TRENOWALIŚMY ABY OSIĄGNĄĆ TEN CEL!!

 


0 zł  z 1 500 zł (Cel)
Konrad Deda - awatar

Konrad Deda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij