Zbiórka Jamniczka Ruda błaga o pomoc - zdjęcie główne

Jamniczka Ruda błaga o pomoc

867 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Jamniczka RUDA

Ruda ma około 12 lat, to spokojna jamniczka o zjawiskowo pięknych oczach. Jest posłuszna i bardzo lubi kontakt z człowiekiem, głaskanie. Nie jest psem wymagającym większej dawki ruchu. Idealny pies dla ludzi starszych albo mniej aktywnych. Niestety ma wielkie guzy na obu listwach mlecznych, ma też problem z tylnymi łapkami.

Konieczna jest:
– diagnostyka serca
– diagnostyka ogólna
– usunięcie guzów
– czyszczenie zębów
– sterylizacja
– konsultacja ortopedyczna (ewentualnie rehabilitacja)

Fundacja SOS dla Jamników zwraca się z gorącym apelem o pomoc dla RUDEJ, nawet najdrobniejsza wpłata jest ważna.

Zdjęcie opisu zbiórki Jamniczka Ruda błaga o pomoc

Pierwsza operacja

5 marca 2016
Operacja Rudej zaczęła się o 14- tak, jak ustaliliśmy z Panem Doktorem. Ruda została jeszcze zbadana, potem premedykacja i Pan Doktor kazał nam wyjść. Podczas oczekiwania na Rudą lataliśmy po mieście w poszukiwaniu formaliny, bo nie uprzedziliśmy wcześniej, że guzy będą jechały na badanie histopatologiczne. O 15.20 Ruda już wybudzona czekała na nas w lecznicy. Pan Doktor podarował Rudej śliczny kubrak, specjalny dla jamniorów. Wszystko, co zostało wycięte z Rudej mogliśmy obejrzeć, zdjęć tej wątpliwej przyjemności nie ma. Prawa listwa mleczna została usunięta.

Guzy zostały zawiezione przez nas do laboratorium do badania. Za około tydzień będzie wynik. Macica była z jakimś uszkodzeniem. Na ścianie był wielki bąbel o bardzo cienkich ścianach, wręcz przeźroczystych, które mógł być niebezpieczne dla życia Rudej. Pan Doktor powiedział, ze Ruda ma silny organizm i serce. Ruda ma na siebie uważać bardzo przez 2 tygodnie. Planowane wycięcie drugiej listwy za ok. 2-3 m-ce.

Zdjęcie opisu zbiórki Jamniczka Ruda błaga o pomocZdjęcie opisu zbiórki Jamniczka Ruda błaga o pomocZdjęcie opisu zbiórki Jamniczka Ruda błaga o pomocZdjęcie opisu zbiórki Jamniczka Ruda błaga o pomocZdjęcie opisu zbiórki Jamniczka Ruda błaga o pomoc

Aktualizacje


 • Adopcje jamników - S.O.S. dla jamników - awatar

  Ruda po drugiej operacji

  10.06.2016
  10.06.2016

  Ruda jest po drugiej operacja, przygotujemy sprawozdanie i załaczymy

Komentarze


 • betus - awatar

  betus

  14.07.2016
  14.07.2016

  Kochana, wracaj do zdrowia - tak bardzo przypominasz mi moją sunię...

 • Bartek - awatar

  Bartek

  12.07.2016
  12.07.2016

  Kochanie, zdrowiej!!!! Jesteś silna i przesłodka!

 • m. - awatar

  m.

  11.07.2016
  11.07.2016

  zdrówka dla jamniorka :*

 • MScn - awatar

  MScn

  11.07.2016
  11.07.2016

  Wracaj szybko do zdrowia, rudy, uroczy bąbelku!

 • Kasia - awatar

  Kasia

  15.03.2016
  15.03.2016

  Trzymam kciuki!

867 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób

Wpłaty: 39

Malena - awatar
Malena
15
Grażyna - awatar
Grażyna
20
Weronika - awatar
Weronika
10
betus - awatar
betus
50
Bartek - awatar
Bartek
10
m. - awatar
m.
20
MScn - awatar
MScn
30
angelika - awatar
angelika
5
Grażyna - awatar
Grażyna
30
natalia - awatar
natalia
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij