Zbiórka Nie mamy na leczenie zwierząt ! - miniaturka zdjęcia

Nie mamy na leczenie zwierząt !

Zbiórka Nie mamy na leczenie zwierząt ! - zdjęcie główne

Nie mamy na leczenie zwierząt !

2 250 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Na zdj. 5 tygodniowe szczeniaczki odebrane interwencyjnie wraz z matką. Urodziły się w błocie. Nie miały żadnego schronienia. Ich matka była przywiązana łańcuchem do ogrodzenia i tak żyła. Na miejsce wezwaliśmy weterynarza by ocenił stan zdrowia matki. Suczka była systematycznie głodzona. Koszt wizyty weterynaryjnej 60 zł.


Jasło i okolice to ciężki teren dla zwierząt. Brak świadomości sterylizacji powoduje, że z roku na rok przychodzi na świat bardzo dużo  bezdomnych zwierząt. Żyją one nikomu nie potrzebne w głodzie, strachu, w cierpieniu  i umierają nie chciane, zapomniane.  Znajdujemy je  na ulicach  chore, wyniszczone, zagłodzone, zaciążone, umierające. Każde zwierzę znalezione przez nas trafia do gabinetu weterynaryjnego, jest poddawane leczeniu jeżeli  jest chore, odrobaczaniu, odpchleniu, zabiegowi sterylizacji, jeżeli jest taka konieczność zwierzęta maja wykonywane badania diagnostyczne, każdy kot ma zrobiony test FELV / FIV pod kątem białaczki.

Ratowanie zwierząt wiąże się z dużymi kosztami. Jako organizacja społeczna nie mamy żadnego dofinansowania, jesteśmy wolontariuszami i możemy  pomagać zwierzętom  dzięki Państwa wsparciu. Obecnie mamy pod swoja opieka ponad 30 zwierząt, w tym koty i psy chore. Na naszą pomoc czekają kolejne zwierzęta, koty z kocim katarem, kotki zaciążone, psy wymagające leczenia specjalistycznego. Niestety nie mamy opłaconych faktur weterynaryjnych na kwotę 1800 zł i dlatego musimy się wstrzymać z pomocą zwierzętom, bowiem nie możemy sobie pozwolić na większe długi. Z tego miejsca bardzo Państwa prosimy o pomoc, każda nawet drobna wpłata jest dla nas bardzo ważna. Bowiem kolejne zwierzęta czekają na  pomoc.

Na zdj. 4 miesięczny Franuś znaleziony w stanie agonalnym. Był niepełnosprawny.Larwy much zjadały go żywcem. Podawaliśmy mu leki przeciw wstrząsowe, leki pobudzające prace serduszka, tlen. Kotek został wykąpany w specjalnym szamponie przeciw pasożytniczym. Był mocno zarobaczony. Okazało się , że Franuś ma śmiertelnego wirusa FIP. Po dwóch tygodniach odszedł od nas. Ale w naszych serduszkach po zastanie na zawsze. Koszt faktury za leczenie kotka 205 żł.

Na zdj.  15 - letni Maciuś kotek znaleziony przez nas w stanie agonalnym, odwodniony, zagłodzony, wyleczony z kociego kataru i choroby skóry. Jest w naszej Kociarni i ma się dobrze. Koszt leczenia 45 zł.

Na zdj. Pola - bezdomna kotka, ma białaczkę. Miala wykonywany test FELV / FIV oraz badanie PCR. Pola szuka domku bez innych kotów. Koszty badań 170 zł.

Na zdj. Oskarek- bezdomny kotek. Ma zespół przedsionkowy, wyleczyliśmy go z kociego kataru. Koszt faktury 16.50 zł

Na zdj. Wolnobytujacy kotek, wyłapany do zabiegu kastracji. Miał wykonany test FELV/ FIV. Koszt faktury 90 zł.


Wszystkich Państwa prosimy w miarę możliwości w opłaceniu faktur weterynaryjnych. To pozwoli nam dalej leczyć i pomagać zwierzętom.

Na zdj. Kewinek- kotek bezdomny znaleziony na jasielskim cmentarzu.Ma białaczkę. Wyleczony z kociego kataru i nadżerek w jamie ustnej. Koszt faktury  75 zł.

Na zdj. Ferko - kotek bezdomny, ma pękniętą czaszkę, prawdopodobnie od uderzenia przez człowieka. Wykonane miał RTG. W jednej zatoce toczy się proces zapalny. Miał podane antybiotyki. Kosz leczenia i badań 230 zł.


Koszt wszystkich faktur to 1800 zł.

Prosimy o pomoc. Dziękujemy.

OTOZ Animals Jasło

https://web.facebook.com/OTOZ-Animals-Inspektorat-Jas%C5%82o-561560440852315/


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kaja Geneli - awatar

  Kaja Geneli

  21.12.17
  21.12.17

  Pomagajmy !

  • OTOZ Animals Inspektorat Jasło - awatar

   OTOZ Animals Inspektorat Jasło - Organizator zbiórki

   27.12.17
   27.12.17

   Bardzo dziękujemy wszystkim Darczyńcom za pomoc w opłaceniu faktur weterynaryjnych. Dzięki Państwa wielkim sercom możemy pomagać potrzebującym zwierzętom. Dziękujemy.

2 250 zł z 1 800 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 37

Katarzyna H. - awatar
Katarzyna H.
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
230
Paulina Kozioł - awatar
Paulina Kozioł
50
Gabi z Jasla - awatar
Gabi z Jasla
100
Trish - awatar
Trish
50
Asia L. - awatar
Asia L.
183
Natalia Kubik - awatar
Natalia Kubik
5
Iwona - awatar
Iwona
50
Małgorzata W. - awatar
Małgorzata W.
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij