Zbiórka Madi - Umarł ... - zdjęcie główne

Madi - Umarł ...

460 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Madi


Ostatni z pięciu kociaków zabrany z osiedla Kobylkowska w Wołominie . Zabrany i zawieziony do lecznicy , która miała z gmina Wołomin podpisana umowę .

Miał zaropiale jedno oko . ( pozostałe cztery kociaki , które leczylysmy same zdrowiały w kilka dni mając całodobowa opiekę domowa ) .

Madi pojechał z zaropialym okiem w stanie ogólnie dobrym . Odebrany w dniu 21.12 w stanie krytycznym . Wiek około 4 msce waga 550 gram . Szkielet obciągnięty skóra .

Wsadzono nam go do kontenerka . Dopiero jak dojechałam do domu , wzięłam kociaka by przenieść do klatki moje serce stanęło . Zabrakło słów . Policzyć można było każda kostkę . Kręgosłup wystaje na centymetr . Kości łopatkowe również .

Natychmiast zapakowałam go ponownie i pojechałam do lecznicy u siebie . Kociak nie miał siły stać o własnych siłach .

Został na obserwacji . Dostał kroplówkę . Leki . Niby zaczął się podnosić, jeść  aż nagle stan dramatyczny . Poziom glukozy 22 , wpadał w śpiączkę hipoglikemiczna . Dostał płyny ponownie , glukozę . Stan powoli zaczynał się poprawiać .

Zabrałam maleństwo do siebie w dniu 22.12 Pod swoją opieke i całodobowa obserwacje . Podajemy leki . Nawadniamy . Odgrzewany . 23.12 koło godziny 15 ponownie Madi słabnie . Biegniemy do lecznicy . Poziom glukozy 22 . Glukoza pomaga .

Madi ma ciagle biegunki , organizm nie przyswaja nic 😞

Od godziny 16 23.12 sytuacja poprawia się . Podajemy 1-1,5 h RC Convelascence oraz inne leki ( nie ogarniam już tych nazw skupiamy się na leczeniu ) . Grzejemy dopke na macie . Mamy godzinę 23 i mogę napisac , ze na razie biegunki nie ma , właściwie zaczyna się coś tam zagęszczać . Maleństwo nawet wstało na nóżki . Pogadało a nawet nafurczalo na mnie 😊


Będziemy walczyć 💪💪


Rokowania bardzo ostrożne . 


Madi - wymaga pełnej diagnostyki jak tylko uda się pobrać odpowiednia ilość krwi .

Czeka nas również operacja oczka w wieku 6-7 mscy . Powirusowe komplikacje nieudolnie leczonego oka . 

460 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Maddalena Karp - awatar

Maddalena Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Monika Geras - awatar
Monika Geras
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Domi - awatar
Domi
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Pati - awatar
Pati
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij