Kolejna edycja szkolenia charytatywnego odbędzie się już 9 grudnia w Warszawie. Podczas wydarzenia będą zbierane fundusze na leczenie naszego podopiecznego Bartka Dolaty, który walczy ze wznową choroby.
Wykłady poprowadzą:  Akop Szostak, Paweł Głuchowski, Marek Fischer, Michał Wrzosek, Paulina Ihnatowicz, Emila Ptak.Dzięki poprzednim szkoleniom, które odbyły się w Warszawie 24 lipca 2016 roku i w Krakowie 28 stycznia 2017 roku udało się zebrać łącznie ok 40 tysięcy zł. Za zebrane pieniądze udało się wyposażyć olsztyński odział w łóżka oraz zakupić specjalistyczne łóżko na odział w Szczecinie.

Celem szkolenia jest wsparcie 14 letniego Bartka:


Bartek to 14 letni chłopak, który swoją walkę z chorobą rozpoczął w 2016 roku.
Zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór kości (osteosarcoma) guz pojawił się na kości piszczelowej. Po kilku miesiącach walki z chorobą udało się zwalczyć guza i wydawało się, że wszystko będzie już dobrze.
Niestety po roku pojawiły się niepokojące objawy, kaszel, gorączka, która nie ustępowała, ból barku, podejrzenie zapalenia płuc... Niestety leczenie antybiotykami nie dawało żadnych rezultatów i Bartek został skierowany na bardziej szczegółowe badania, które wykazały wznowę choroby, pojawił się duży guz na płucu. Natychmiast wznowiono leczenie chemią, którą nasz bohater regularnie przyjmuję,(podjęto również próbę wprowadzenia alternatywnych metod leczenia) potem czeka go jeszcze długa rehabilitacja.  Pojawiła się szansa wyjazdu na specjalistyczne leczenie do kliniki w Barcelonie, które na pewno znacznie przyspieszyłoby  powrót do zdrowia Bartka jednak  terapia jest bardzo kosztowna i bez pomocy finansowej z zewnątrz taki wyjazd nie będzie możliwy.

#RazemDlaBartka


Wybierz kwotę

Wpłaty - 32

Grzegorz Kaczmarek - awatar
100
Grzegorz Kaczmarek
Nati - awatar
50
Nati
Mateusz Antoniewicz - awatar
20
Mateusz Antoniewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Przemek Kantorowski-Trener - awatar
50
Przemek Kantorowski-Trener
Anna Carolin Wilanowska - awatar
50
Anna Carolin Wilanowska
Kamil - awatar
30
Kamil
Angelika - awatar
10
Angelika
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.