Proteza kończyny

6 838 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Fundacja Familia - awatar

Fundacja Familia

Organizator zbiórki

Cześć, 

Chcielibyśmy przybliżyć Wam historię naszego kolegi z sektora, Daniela, który w 1994 r. uległ poważnemu wypadkowi, wskutek którego stracił nogę. Ma on 44 lata i dwóch synów w wieku 2 i 8 lat. Jest to nie tylko dobry mąż i ojciec, ale i osoba, która nigdy nie zastanawia się nad pomocą, jeśli ktoś takiej potrzebuje. Na co dzień pracuje w sklepie kibica GKS-u Jastrzębie i jest stałym bywalcem na meczach. 

 

Założyliśmy tę zbiórkę po to, by udowodnić, że niemożliwe staje się możliwym! Dzięki Państwa pomocy jesteśmy wstanie zdziałać naprawdę wiele i wierzymy, że osiągniemy wspólnie cel, jakim jest 35 tysięcy złotych. Jest to kwota niezbędna, jaką trzeba liczyć na protezę, która pomoże Danielowi lepiej funkcjonować i w końcu "stanąć na nogi". 

 

Jest to dla nas, nie tylko kibiców, alei przyjaciół bardzo ważne, dlatego bardzo prosimy Was o pomoc. Sprawmy, by mógł zagrać w piłkę z synami. 

Daniel jest świadomy zbiórki, co oznacza również, że zgadza się na nią.

 

Z góry dziękujemy wszystkim za okazane serce i pomoc.

Komentarze


 • Grzegorz M. - awatar

  Grzegorz M.

  12.08.19
  12.08.19

  Powodzenia .

 • Adam Sobek - awatar

  Adam Sobek

  09.08.19
  09.08.19

  Trzymamy kciuki ✊✊✊

 • Monika F - awatar

  Monika F

  09.08.19
  09.08.19

  Na pewno się uda, trzymamy kciuki !

 • 1962 - awatar

  1962

  09.08.19
  09.08.19

  Na meczu wrzuciłem 50 ;)

 • TYLKO GKS JASTRZĘBIE!!!! - awatar

  TYLKO GKS JASTRZĘBIE!!!!

  08.08.19
  08.08.19

  3maj sie Daniel! Bez kul na ekstre juz za rok💪!!!!

6 838 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 115 osób
Fundacja Familia - awatar

Fundacja Familia

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 115

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kazia - awatar
Kazia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin Lecyk - awatar
Marcin Lecyk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij