Zbiórka Pomagamy Izie Janas po wypadku - zdjęcie główne

Pomagamy Izie Janas po wypadku

11 700 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 193 osoby
Marek Baran - awatar

Marek Baran

Organizator zbiórki

Wielu z Was zna Izę Janas zwaną już przez niektórych "Aniołem z Janowic".

Iza, nie dość, że sama boryka się z poważnymi chorobami, walczy jak lwica o zdrowie swego niepełnosprawnego 4-letniego synka Filipka, który wymaga intensywnego leczenia i rehabilitacji to jeszcze na sto różnych sposobów pomaga innym potrzebującym, głównie niepełnosprawnym i obłożnie chorym dzieciom, wspiera pogorzelców, rodziny z ubogich rodzin.

Jest inicjatorką i organizatorką wielu akcji charytatywnych - festynów, koncertów, zbiórek, licytacji itd.

Organizuje również przepiękną akcję "I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem".

Otóż,  w ramach tejże akcji w dniu 8 grudnia rozwożąc paczki dla chorych dzieci Iza uległa wypadkowi drogowemu w wyniku którego z obrażeniami ciała (w tym ręka w gipsie) przebywa w szpitalu, a auto, którym jechała uległo rozbiciu i nadaje się jedynie do kasacji.

Auto to dla Izy podstawa. Bez niego nie może być mowy o leczeniu i rehabilitacji Filipka. Średnio rocznie przejeżdżają nim ponad 35 tys. km do różnego rodzaju rehabilitantów, na turnusy rehabilitacyjne, konsultacje lekarskie, leczenia szpitalne.

Bez auta Filipek nie ma szans na dalszą poprawę swego zdrowia, a rodziny nie stać na samodzielny zakup samochodu.

Ponieważ podróże z Filipkiem często są długie auto musi spełniać określone wymagania: musi być bezpieczne, w miarę przestronne (specjalny fotelik, wózek dla niepełnosprawnych, bagaże) i przede wszystkim niezawodne.  

Kwota 8000 zł to minimum na w miarę porządne auto, resztę dołoży rodzina.

Zwracam się więc do Was, w imieniu własnym i wielu mieszkańców Janowic Wielkich i okolic, z apelem o wspomożenie zakupu auta dla Izy i Filipka.

Bądźcie hojni. Pokażcie Izie, że Jej wysiłki, pasja, poświęcenie nie idą na marne. Że ma wielu oddanych Jej i wdzięcznych przyjaciół.

Proszę o w miarę błyskawiczne wpłaty gdyż auto potrzebne jest jak najszybciej. Poumawiane wizyty.

Zbiórka prowadzona jest za zgodą Izy :)

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Ola i Piotr - awatar

  Ola i Piotr

  11.12.2018
  11.12.2018

  Iza trzymamy kciuki! Z morzem dobrych ludzi dasz radę :)

 • JAROSŁAW WIĘCŁAW - awatar

  JAROSŁAW WIĘCŁAW

  10.12.2018
  10.12.2018

  No i mamy 10000 brawo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.2018
  10.12.2018

  Wracaj do zdrówka😘

 • Jarosław Więcław - awatar

  Jarosław Więcław

  10.12.2018
  10.12.2018

  Szybkiego powrotu do zdrowia Izo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.12.2018
  09.12.2018

  Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia

11 700 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciły 193 osoby
Marek Baran - awatar

Marek Baran

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 193

Joanna Siekierka - awatar
Joanna Siekierka
10
Kamyl Z. - awatar
Kamyl Z.
20
Agata - awatar
Agata
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy - awatar
Anonimowy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Jagoda Chojnacka - awatar
Jagoda Chojnacka
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij