Zbiórka Izis - bogini, która zachorowała - zdjęcie główne

Izis - bogini, która zachorowała

1 375 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Początek historii - Bogini przybywa

Izis -  około 5-6 letnia, nieduża, szczupła kotka o subtelnym, mądrym spojrzeniu i pięknych żółtych oczach. Kilka tygodni temu została znaleziona na parkingu w centrum Nowosolnej, gdzie siedziała na trawniku w strugach deszczu i cichutko miaucząc, bezradnie się rozglądała. Nasza wolontariuszka nie kojarzyła kotki jako miejscowej, więc wzięła ją do samochodu i przywiozła do fundacji. Kotka bezproblemowo przyjęła podróż samochodem i okazało się, że jest w pełni oswojona. Na pierwszy rzut oka jej kondycja fizyczna nie budziła zastrzeżeń, jednak po wizycie w lecznicy wyszło na jaw, że zmaga się z silnym przeziębieniem. Dodatkowo Panią Doktor zaniepokoił fakt dość wyraźnie wzdętego brzucha. Wyniki badań krwi wskazały podwyższone parametry wątrobowe, więc oprócz kuracji antybiotykowej z powodu przeziębienia, Izis zaczęła dostawać Hepatiale na poprawę pracy wątroby.

Zdjęcie opisu zbiórki Izis - bogini, która zachorowała

Choroba nie wybiera - Bogini poważnie osłabła

Nagle Izis poczuła się źle - leżała w kuwecie, nie miała apetytu, była osowiała. Kotka w trybie pilnym została umówiona na USG jamy brzusznej, a wynik badania zaskoczył nas wszystkich. Izis ma tylko jedną sprawną nerkę i szczątkowy fragment drugiej. Wyniki krwi w normie, parametry wątrobowe nadal odrobinę podwyższone. Pan Doktor zlecił na cito badanie moczu, które wykazało stan zapalny pęcherza moczowego. Izis otrzymała leki przeciwbólowe, antybiotyk - Clavaseptin, Hepatiale i karmę specjalistyczną Urinary. W apteczce pojawił się zapas leku rozkurczowego Nospa na wypadek pojawienia się ataków bólu (istnieje podejrzenie, że być może kotka cierpiała z powodu kamieni nerkowych).

Zdjęcie opisu zbiórki Izis - bogini, która zachorowała

Długotrwałe leczenie - Bogini potrzebuje wsparcia ludzi

Obecnie nasza malutka, kochana Boginka bardzo potrzebuje naszego i Waszego wsparcia. Z jednej strony potrzebujemy dla niej zaplecza finansowego, ponieważ Izis jest pod stalą opieką weterynarza i nadal przyjmuje Hepatiale. Dodatkowo raz w miesiącu musimy powtarzać badanie USG nerki. Przez pewien czas dostawała również lek Ornipural, który wspomaga regenerację wątroby. Niestety, lek się skończył, a jest bardzo trudno dostępny :( Jeśli ktoś z Was mógłby go podarować Izis, będziemy bardzo wdzięczni!!!   Z drugiej strony wiemy, że Izis będzie potrzebny domek, który w odpowiedni sposób zaopiekuje się kotką i w szczególności będzie dbał o jej zdrowie i kondycję. Mamy nadzieję, że taki znajdzie i nie chcemy nawet myśleć, co mogłoby się stać z Bogini, gdyby nie napotkała na swojej drodze naszej wolontariuszki… 

Aktualizacje


  • Fundacja Przytul Kota - awatar

    Dziękujemy

    04.09.16
    04.09.16

    <3

1 375 zł z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

kasia - awatar
kasia
1 300
Anita - awatar
Anita
20
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Iwona - awatar
Iwona
25
Justyna - awatar
Justyna
10
janina - awatar
janina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij