Zbiórka Izis - bogini, która zachorowała - zdjęcie główne

Izis - bogini, która zachorowała

1 375 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Początek historii - Bogini przybywa

Izis -  około 5-6 letnia, nieduża, szczupła kotka o subtelnym, mądrym spojrzeniu i pięknych żółtych oczach. Kilka tygodni temu została znaleziona na parkingu w centrum Nowosolnej, gdzie siedziała na trawniku w strugach deszczu i cichutko miaucząc, bezradnie się rozglądała. Nasza wolontariuszka nie kojarzyła kotki jako miejscowej, więc wzięła ją do samochodu i przywiozła do fundacji. Kotka bezproblemowo przyjęła podróż samochodem i okazało się, że jest w pełni oswojona. Na pierwszy rzut oka jej kondycja fizyczna nie budziła zastrzeżeń, jednak po wizycie w lecznicy wyszło na jaw, że zmaga się z silnym przeziębieniem. Dodatkowo Panią Doktor zaniepokoił fakt dość wyraźnie wzdętego brzucha. Wyniki badań krwi wskazały podwyższone parametry wątrobowe, więc oprócz kuracji antybiotykowej z powodu przeziębienia, Izis zaczęła dostawać Hepatiale na poprawę pracy wątroby.

Zdjęcie opisu zbiórki Izis - bogini, która zachorowała

Choroba nie wybiera - Bogini poważnie osłabła

Nagle Izis poczuła się źle - leżała w kuwecie, nie miała apetytu, była osowiała. Kotka w trybie pilnym została umówiona na USG jamy brzusznej, a wynik badania zaskoczył nas wszystkich. Izis ma tylko jedną sprawną nerkę i szczątkowy fragment drugiej. Wyniki krwi w normie, parametry wątrobowe nadal odrobinę podwyższone. Pan Doktor zlecił na cito badanie moczu, które wykazało stan zapalny pęcherza moczowego. Izis otrzymała leki przeciwbólowe, antybiotyk - Clavaseptin, Hepatiale i karmę specjalistyczną Urinary. W apteczce pojawił się zapas leku rozkurczowego Nospa na wypadek pojawienia się ataków bólu (istnieje podejrzenie, że być może kotka cierpiała z powodu kamieni nerkowych).

Zdjęcie opisu zbiórki Izis - bogini, która zachorowała

Długotrwałe leczenie - Bogini potrzebuje wsparcia ludzi

Obecnie nasza malutka, kochana Boginka bardzo potrzebuje naszego i Waszego wsparcia. Z jednej strony potrzebujemy dla niej zaplecza finansowego, ponieważ Izis jest pod stalą opieką weterynarza i nadal przyjmuje Hepatiale. Dodatkowo raz w miesiącu musimy powtarzać badanie USG nerki. Przez pewien czas dostawała również lek Ornipural, który wspomaga regenerację wątroby. Niestety, lek się skończył, a jest bardzo trudno dostępny :( Jeśli ktoś z Was mógłby go podarować Izis, będziemy bardzo wdzięczni!!!   Z drugiej strony wiemy, że Izis będzie potrzebny domek, który w odpowiedni sposób zaopiekuje się kotką i w szczególności będzie dbał o jej zdrowie i kondycję. Mamy nadzieję, że taki znajdzie i nie chcemy nawet myśleć, co mogłoby się stać z Bogini, gdyby nie napotkała na swojej drodze naszej wolontariuszki… 

Aktualizacje


  • Fundacja Przytul Kota - awatar

    Dziękujemy

    04.09.2016
    04.09.2016

    <3

1 375 zł  z 1 300 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

kasia - awatar
kasia
1 300
Anita - awatar
Anita
20
Magdalena - awatar
Magdalena
10
Iwona - awatar
Iwona
25
Justyna - awatar
Justyna
10
janina - awatar
janina
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij