Zbiórka ❤Pomóżcie mi się OBUDZIĆ❤ - zdjęcie główne

❤Pomóżcie mi się OBUDZIĆ❤

8 358 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Drewniak - awatar

Malgorzata Drewniak

Organizator zbiórki

Jestem mamą Remigiusza😊Nazywam się Małgorzata Drewniak❤                           Zbieram na rehabilitację syna,  który leży od 8miesiecy w spiaczce. Pieniądze zostaną wykorzystane w całości na leczenie mojego kochanego synka. Zebranie odpowiedniej gotówki jest dla mnie JEDYNĄ szansą na opłacenie zabiegów rehabilitacyjnych i przywrócenie do zdrowia Remigiusza.             Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc dzięki której spełni się moje jedyne marzenie żeby syn się OBUDZIŁ i wrócił do zdrowia. ❤❤❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Malgorzata Drewniak - awatar

  Malgorzata Drewniak

  11.01.20
  11.01.20

  Bóg tak pięknie posługuje się ludźmi, żeby pokazać że miłość do drugiego człowieka jest bezinteresowna. Poprostu jest.Chociaż Was nie znam jestem Wam ogromnie wdzięczna. Pomagajcie.Jesteśmy sobie kochajcie się.Jutro nikomu z nas nie jest zagwarantowane.Po. Po kryzysie idziemy małymi krokami do przodu.Chociaż nie raz rzucane we mnie kamieniami nie poddałam się i nie poddam. Wiem że będzie ciężko ale wiem że warto.Miłość matki do dziecka to najpiękniejsza miłość. Bóg posługuje się ludźmi.CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM TO CZAS NAJPIĘKNIEJSZY.DZIĘKUJĘ. JEŚLI NIE MOŻESZ POMÓC UDOSTĘPNIJ.

  Zdjęcie aktualizacji 42 648

Komentarze


 • Grażyna Arendt - awatar

  Grażyna Arendt

  12.09.21
  12.09.21

  Wszystkiego dobrego dla Pani i Synka.

 • Joanna Budzich - awatar

  Joanna Budzich

  01.12.19
  01.12.19

  Trzymamy kciuki za Remigiusza niech wypełni się jego przeznaczenie Bóg najlepiej wie co robi A miłość Matki jest najlepszym lekarstwem.

  • Malgorzata Drewniak - awatar

   Malgorzata Drewniak - Organizator zbiórki

   02.12.19
   02.12.19

   Bardzo dziękuję za słowa otuchy.Czasem obcy człowiek ma więcej miłości w Sobie niż ojciec dziecka. Dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.19
  21.06.19

  Głowa do góry będzie dobrze !!!

 • Renata Darek Stanek - awatar

  Renata Darek Stanek

  18.01.19
  18.01.19

  Remik mamy nadzieje ze w najblizszej przyszlosci obudzisz sie a potem pomalu dojdziesz do formy-modlimy sie o zdrowie dla Ciebie i przytulamy do serca

 • G.K.O.Cwiklinscy - awatar

  G.K.O.Cwiklinscy

  17.01.19
  17.01.19

  Trzymamy mocno kciuki i wierzymy, że się uda.

8 358 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 95 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Drewniak - awatar

Malgorzata Drewniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 95

Grażyna Arendt - awatar
Grażyna Arendt
20
Dora - awatar
Dora
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JACEK BRONISZ - awatar
JACEK BRONISZ
20
Magdalena Pęcikiewicz - awatar
Magdalena Pęcikiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij