Zbiórka ❤Pomóżcie mi się OBUDZIĆ❤ - zdjęcie główne

❤Pomóżcie mi się OBUDZIĆ❤

8 858 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Drewniak - awatar

Malgorzata Drewniak

Organizator zbiórki

Jestem mamą Remigiusza😊Nazywam się Małgorzata Drewniak❤                           Zbieram na rehabilitację syna,  który leży od 8miesiecy w spiaczce. Pieniądze zostaną wykorzystane w całości na leczenie mojego kochanego synka. Zebranie odpowiedniej gotówki jest dla mnie JEDYNĄ szansą na opłacenie zabiegów rehabilitacyjnych i przywrócenie do zdrowia Remigiusza.             Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc dzięki której spełni się moje jedyne marzenie żeby syn się OBUDZIŁ i wrócił do zdrowia. ❤❤❤❤❤

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Malgorzata Drewniak - awatar

  Malgorzata Drewniak

  25.10.2021
  25.10.2021

  Bo wierzę ,że czasami musi nas spotkać dużo zła żeby mogło nas spotkać dużo dobra.Grunt to umieć przetrwać to pierwsze i choćby cholernie bolało-zaczekać aż przyjdzie to drugie.Dziękujemy za waszą pomoc i udostępnianie.Bo warto być dobrym człowiekiem nawet wtedy jak świat wali się na głowę.Matka zawsze walczy o dziecko do końca.Nawet wtedy kiedy sama nie ma już sił.

  Zdjęcie aktualizacji 77 454

Komentarze


 • Grażyna Arendt - awatar

  Grażyna Arendt

  12.09.2021
  12.09.2021

  Wszystkiego dobrego dla Pani i Synka.

 • Joanna Budzich - awatar

  Joanna Budzich

  01.12.2019
  01.12.2019

  Trzymamy kciuki za Remigiusza niech wypełni się jego przeznaczenie Bóg najlepiej wie co robi A miłość Matki jest najlepszym lekarstwem.

  • Malgorzata Drewniak - awatar

   Malgorzata Drewniak - Organizator zbiórki

   02.12.2019
   02.12.2019

   Bardzo dziękuję za słowa otuchy.Czasem obcy człowiek ma więcej miłości w Sobie niż ojciec dziecka. Dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.06.2019
  21.06.2019

  Głowa do góry będzie dobrze !!!

 • Renata Darek Stanek - awatar

  Renata Darek Stanek

  18.01.2019
  18.01.2019

  Remik mamy nadzieje ze w najblizszej przyszlosci obudzisz sie a potem pomalu dojdziesz do formy-modlimy sie o zdrowie dla Ciebie i przytulamy do serca

 • G.K.O.Cwiklinscy - awatar

  G.K.O.Cwiklinscy

  17.01.2019
  17.01.2019

  Trzymamy mocno kciuki i wierzymy, że się uda.

8 858 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 96 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Malgorzata Drewniak - awatar

Malgorzata Drewniak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 96

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Grażyna Arendt - awatar
Grażyna Arendt
20
Dora - awatar
Dora
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JACEK BRONISZ - awatar
JACEK BRONISZ
20
Magdalena Pęcikiewicz - awatar
Magdalena Pęcikiewicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij