Zbiórka Pirat i Balbinka proszą o pomoc - zdjęcie główne

Pirat i Balbinka proszą o pomoc

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Jack Sparrow i Balbinka proszą o pomoc! 

Dwa ciężkie przypadki w jednym dniu.  Małego kocurka pewna pani przyniosła do lecznicy.  Zapytała czy da się chore oko wyleczyć.  Z rozmowy wynikało że to ich kot, domowy.   Został w szpitaliku.  Po chwili telefon do lecznicy, mąż taj pani informuje że chcą aby kotka uśpić bo leczenie będzie za drogie.  Lekarze oczywiście odmówili.  Kot został przez nas przejęty (Fundacja Zmieńmy Świat).  Niestety oko jest zagrożone usunięciem. Wskutek zaniedbania doszło do owrzodzenia oka.  Intensywne leczenie zostało rozpoczęte,  lekarze starają się oko uratować ale rokowania są bardzo ostrożne.  Najbliższych kilka dni pokaże efekty leczenia.

Nazwaliśmy kocurka Jack Sparrow - imieniem bohatera z filmu "Piraci z Karaibów".  Jack więc dzielnie walczy aby widziec na obydwa oczka. .  Przewidywany koszt leczenia ok 700 zł (kwota szacunkowa obejmuje przybliżony koszt  zabiegu usunięcia oka i uwzględnia brak komplikacji). 

I Balbinka spod Pilzna. Trafiła do nas w ten sam dzień.  Zabrana z pobocza ruchliwej drogi (27 km od Tarnowa).  Została potrącona przez samochód.  Zdjęcie rtg wykazało złamanie skośne prawej kości piszczelowej i strzałkowej, przy guzie piętowym silnie cieniujący obiekt. Wykonano zabieg chirurgicznego zespolenia za pomocą gwozdzia  doszpikowego i cyrklarza, lekarze usunęli też materiał z guza piętowego.  Do tego okazało się że kotka jest w ciąży. 

Przewidywany koszt leczenia 700 do 800 zł (zakładając brak komplikacji).

Bardzo prosimy o pomoc. Oprócz tych dwóch nieszczęść mamy inne chore koty na leczeniu i na nowe już brak nam środków. Za każdą wpłaconą złotówkę Jack Sparrow nasz dzielny pirat  i Balbinka bedą bardzo wdzięczni.

Po wyleczeniu będziemy szukać dla nich dobrych domów. Nikt je już nie skrzywdzi i będą bezpieczne.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Elly - awatar

    Elly

    09.06.2017
    09.06.2017

    Powodzenia kocięta!

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Michał Niemczyk - awatar
Michał Niemczyk
40
Michał Niemczyk - awatar
Michał Niemczyk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa Niemczyk - awatar
Ewa Niemczyk
50
Michał Niemczyk - awatar
Michał Niemczyk
50
Monika - awatar
Monika
20
Jowik - awatar
Jowik
30
Michał Jagiencarz - awatar
Michał Jagiencarz
23
EwaGracz - awatar
EwaGracz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij