Zbiórka Pirat i Balbinka proszą o pomoc - zdjęcie główne

Pirat i Balbinka proszą o pomoc

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Jack Sparrow i Balbinka proszą o pomoc! 

Dwa ciężkie przypadki w jednym dniu.  Małego kocurka pewna pani przyniosła do lecznicy.  Zapytała czy da się chore oko wyleczyć.  Z rozmowy wynikało że to ich kot, domowy.   Został w szpitaliku.  Po chwili telefon do lecznicy, mąż taj pani informuje że chcą aby kotka uśpić bo leczenie będzie za drogie.  Lekarze oczywiście odmówili.  Kot został przez nas przejęty (Fundacja Zmieńmy Świat).  Niestety oko jest zagrożone usunięciem. Wskutek zaniedbania doszło do owrzodzenia oka.  Intensywne leczenie zostało rozpoczęte,  lekarze starają się oko uratować ale rokowania są bardzo ostrożne.  Najbliższych kilka dni pokaże efekty leczenia.

Nazwaliśmy kocurka Jack Sparrow - imieniem bohatera z filmu "Piraci z Karaibów".  Jack więc dzielnie walczy aby widziec na obydwa oczka. .  Przewidywany koszt leczenia ok 700 zł (kwota szacunkowa obejmuje przybliżony koszt  zabiegu usunięcia oka i uwzględnia brak komplikacji). 

I Balbinka spod Pilzna. Trafiła do nas w ten sam dzień.  Zabrana z pobocza ruchliwej drogi (27 km od Tarnowa).  Została potrącona przez samochód.  Zdjęcie rtg wykazało złamanie skośne prawej kości piszczelowej i strzałkowej, przy guzie piętowym silnie cieniujący obiekt. Wykonano zabieg chirurgicznego zespolenia za pomocą gwozdzia  doszpikowego i cyrklarza, lekarze usunęli też materiał z guza piętowego.  Do tego okazało się że kotka jest w ciąży. 

Przewidywany koszt leczenia 700 do 800 zł (zakładając brak komplikacji).

Bardzo prosimy o pomoc. Oprócz tych dwóch nieszczęść mamy inne chore koty na leczeniu i na nowe już brak nam środków. Za każdą wpłaconą złotówkę Jack Sparrow nasz dzielny pirat  i Balbinka bedą bardzo wdzięczni.

Po wyleczeniu będziemy szukać dla nich dobrych domów. Nikt je już nie skrzywdzi i będą bezpieczne.

Komentarze


  • Elly - awatar

    Elly

    09.06.2017
    09.06.2017

    Powodzenia kocięta!

1 500 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 50 osób

Wpłaty: 50

Michał Niemczyk - awatar
Michał Niemczyk
40
Michał Niemczyk - awatar
Michał Niemczyk
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Ewa Niemczyk - awatar
Ewa Niemczyk
50
Michał Niemczyk - awatar
Michał Niemczyk
50
Monika - awatar
Monika
20
Jowik - awatar
Jowik
30
Michał Jagiencarz - awatar
Michał Jagiencarz
23
EwaGracz - awatar
EwaGracz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij