Zbiórka By Jagodzianki mogły dalej trwać - zdjęcie główne

By Jagodzianki mogły dalej trwać

2 315 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Jak dowiedzieliście się już z naszego facebooka - potrzeb jest bardzo dużo. Nie będę drugi raz pisać wypracowania na ten temat, tym razem więc krótko i treściwie ;)

Kwota zbiórki mimo, że dość duża - to tylko mniejsza część tego, czego faktycznie nam potrzeba. W samej lecznicy mamy już dług ponad 6 tysięcy...

Założenie jest takie - wszystko, co uda nam się zebrać dzielimy w proporcji:

- 40% zebranej kwoty - przeznaczamy na długi w lecznicy weterynaryjnej,

- 30% zebranej kwoty - przeznaczamy na zakup karmy oraz żwirku dla kotów oraz karmy specjalistycznej dla psów,

- 30% zebranej kwoty - przeznaczamy na zakup materiałów budowlanych do budowy kojców oraz wydzielenia kolejnych pomieszczeń dla zwierząt przebywających w domu.

Słowem lekkiego wyjaśnienia jeszcze - kolejny kojec pozwoli nam m.in. na zabranie przynajmniej jednego psa z hotelu, dzięki czemu zminimalizujemy miesięczne koszty utrzymania (przypomnijmy, że koszt hotelu za miesiąc za jednego psa to 450 zł). W skali roku pozwoli nam to zaoszczędzić więc dość sporą sumę.

Pomożecie? :)

Aktualności


 • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

  Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie

  22.09.18
  22.09.18

  W zeszłym tygodniu dotarło do nas zamówienie dla Alanka - jak wiecie, maluch ze względu na wypadające jelito żywi się niestety dalej Recovery. Zamówiliśmy 6 butelek Recovery Liquid (2 opakowania x 3 butelki) oraz 2 puszeczki do kolejnej próby przestawiania malucha na stały pokarm. Zamówienie wyniosło 97,18 zł i zostało opłacone z tej zbiórki - bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy ją wsparli i wciąż wspierają <3 <3 <3

  Zdjęcie aktualności 19 960

Komentarze


 • grzesiek - awatar

  grzesiek

  11.08.18
  11.08.18

  Więcej niestety niemoge. Ale tak ja piszecie każdy grosz sie liczy. Powodzenia :)

  • Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - awatar

   Jagodzianki, czyli futrzasta sfora bezdomniaków w potrzebie - Organizator zbiórki

   12.08.18
   12.08.18

   Oczywiście! Z tych wszystkich złotówek tworzy się razem duża suma :) Bardzo dziękujemy za wsparcie!

2 315 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 56 osób

Wpłaty: 56

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Kuba - awatar
Kuba
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Eligiusz Lesniak - awatar
Eligiusz Lesniak
100
Maksyma - awatar
Maksyma
20
Eligiusz Lesniak - awatar
Eligiusz Lesniak
100
Katarzyna Mazur - awatar
Katarzyna Mazur
20
Kornelia Osipowicz - awatar
Kornelia Osipowicz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij