Zbiórka Pomoc w walce z OSTRĄ BIAŁACZKĄ - miniaturka zdjęcia

Pomoc w walce z OSTRĄ BIAŁACZKĄ Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w walce z OSTRĄ BIAŁACZKĄ - zdjęcie główne

Pomoc w walce z OSTRĄ BIAŁACZKĄ

118 131 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 226 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Dajana Marciak - awatar

Dajana Marciak

Organizator zbiórki

Kuba trafił do szpitala z dusznościami oraz z ogromnym bólem brzucha. Badania po kilku dniach wskazywały na zapalenie wyrostka robaczkowego, który został usunięty operacyjnie. Po operacji Jakub czuł się dobrze kilka dni, jednak później zaczęły spadać parametry związane m.in. z morfologią, dostawał bardzo wysokiej gorączki (41°), skarżył się na ogromny ból nóżek, ponieważ wdał się stan zapalny stawu biodrowego. Po kilku tygodniach spędzonych w szpitalu, Jego stan pogarszał się i wtedy został skierowany do Klinicznego Wojewódzkiego Szpitala nr 2 w Rzeszowie. Pani doktor od razu wykonała szereg badań, które niestety wykazały, że choruje na Ostrą Białaczkę Limfoblastyczną.  Kuba jest bardzo  żywym, energicznym dzieckiem, który uwielbia śpiewać, bawić się pociągami oraz traktorami. Jest wrażliwym i uczuciowym chłopcem, który swoim uśmiechem łagodzi wszystkie troski. Jako najbliższa rodzina bardzo ciężko znosimy rozłąkę z Nim oraz widok Jego cierpienia w tak okrutnej chorobie, która zaskoczyła Nas z dnia na dzień. Na razie leki otrzymuje w szpitalu gdzie przebywa na oddziale Onkohematologii Dziecięcej. Aby Go w pełni wyleczyć w co ogromnie wierzymy -potrzebne są leki, częste wizyty na kontrolach itd… które są bardzo kosztowne. Dlatego zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o wsparcie Kubusia w powrocie do zdrówka i pełnej sprawności przez wpłacanie darowizn na Jego konto oraz przekazywaniu mu 1% podatku. Razem możemy wszystko!
Pomóżmy wspólnie zwalczyć tę chorobę! Zapewnijmy Mu normalne, zdrowe dzieciństwo. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dajana Marciak - awatar

  Dajana Marciak

  10.11.2022
  10.11.2022

  Dziękujemy bardzo każdemu z osobna za każdą złotówkę. ❤️
  Dobro wraca - z podwójną siłą ✊🏻

Komentarze


 • Barbara Solarczyk - awatar

  Barbara Solarczyk

  27.11.2022
  27.11.2022

  Dużo zdrówka ❤️

 • Piotr Pik - awatar

  Piotr Pik

  21.11.2022
  21.11.2022

  K20

 • Agnieszka Samborska - awatar

  Agnieszka Samborska

  21.11.2022
  21.11.2022

  Dużo zdrówka ❤️

 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  14.11.2022
  14.11.2022

  Bądź silny maluchu !

 • Michał i Paulina - awatar

  Michał i Paulina

  13.11.2022
  13.11.2022

  ❤️❤️❤️

118 131 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 226 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Dajana Marciak - awatar

Dajana Marciak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 226

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Malgorzata Marciak (licytacja Oliwka Rzeszów - MalMar) - awatar
Malgorzata Marciak (licytacja Oliwka Rzeszów - MalMar)
250
Lena - awatar
Lena
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr Ziemacki - awatar
Piotr Ziemacki
50
Izabela Tomaszewska - awatar
Izabela Tomaszewska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij