Zbiórka Nowa bezdomna sunia - zdjęcie główne

Nowa bezdomna sunia

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Błąkała się biedna malutka sunia, w typie jamnika długowłosego. Zbyszek jak dostał zgłoszenie, że suni nikt nie chce, a podchodzi do szkoły i prosi o pomoc, to się nie zastanawiał. Zabrał maleńką do Przytuliska.

Sunia nie ma jeszcze imienia, ale już została zabezpieczona, już chyba zrozumiała, że teraz będzie już tylko lepiej...

Sunia jest młoda, po zabezpieczeniu weterynaryjnym - a wymaga nie tylko odrobaczenia, zaszczepienia, ale również sterylizacji - będzie szukać nowego domu.

Pomożecie nam ją w tym czasie utrzymać? Nie mamy wolnych środków, ale ogromne serce Zbyszka nie pozostało głuche na wołanie tej maleńkiej o pomoc...

Dziękujemy <3

Aktualizacje


 • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

  Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie

  09.04.2018
  09.04.2018

  Sunia z "ekipą" Krzykosiakową pozdrawia z wizyty u weterynarza :) Wszystko jest ok, wszystko się udało.

  Zdjęcie aktualizacji 13 933

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2018
  13.03.2018

  ❤🐕

  • Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - awatar

   Fundacja Krzykosiaki - Psy w Potrzebie - Organizator zbiórki

   15.03.2018
   15.03.2018

   Pozdrawiamy i dziękujemy <3

600 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
75
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Marta - awatar
Marta
100
Małgorzata Żechałko - awatar
Małgorzata Żechałko
5
Anna Kozlowska - awatar
Anna Kozlowska
20
Elżbieta Miś - awatar
Elżbieta Miś
20
S.N. - awatar
S.N.
50
Karinka - awatar
Karinka
10
Lucyna Bernaciak - awatar
Lucyna Bernaciak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij