Zbiórka Klaudia kontra nowotwór - zdjęcie główne

Klaudia kontra nowotwór

3 790 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Problemy ze zdrowiem Klaudii zaczęły się wiosna 2018 roku, ale dopiero w styczniu 2019 zdiagnozowano chorobę z jaka musi walczyć- nowotwór złośliwy IV stopnia Sarcoma Synoviale okolicy lewego ramienia z przerzutami do płuc oraz węzłów chłonnych. 
Od początku guzy były nieoperacyjne, jednak w lipcu 2019 nadeszła dobra wiadomość, zmiana kwalifikuje się do usunięcia, operacja przebiegła pomyślnie i pierwotnego guza udało się usunąć.  Nasza Wojowniczka kontynuuje leczenie chemioterapią, która przez długi czas nie przynosiła żadnych efektów, na szczęście znalazł się lek na który zmiany nowotworowe zaczęły reagować i się zmniejszać, liczymy na to, ze dalsze leczenie przebiegnie pomyślnie.


Liczymy na Wasze wsparcie, lekarstwa, suplementy diety, dojazdy do kliniki, wszystko wiąże się z dużymi kosztami.

Każda wpłata jest ważna i w znaczny sposób poprawia komfort leczenia!


Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.11.20
  20.11.20

  Trzymam kciuki

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.04.20
  22.04.20

  Dużo zdrówka 😍

 • Kasia Wilk - awatar

  Kasia Wilk

  19.04.20
  19.04.20

  Zdrówka

3 790 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Wpłaty: 69

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Katarzyna Wilk - awatar
Katarzyna Wilk
50
Małgorzata - awatar
Małgorzata
20
Tomasz Mitoraj - awatar
Tomasz Mitoraj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Nowakowski - awatar
Robert Nowakowski
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Paulina - awatar
Paulina
2
Maciej Ochociński - awatar
Maciej Ochociński
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij