Niechciana Jedenastka

310 zł  z 1 657 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

W hoteliku Bambino przebywają nasze schroniskowe sunie. Przebywały w schronisku Cyganowo w Sejnach na Podlasiu. Sunie trudno adopcyjne z różnych powodów, sunie które wróciły z domów stałych, z domów tymczasowych i takie które nigdy nie zaznały ciepła swojego domu, ze względu na przewlekłe choroby. W schronisku siedziały latami, niektóre z nich od szczenięcia .Łączy je jedno-ich szanse na domy są mniejsze niż innych schroniskowych psów, dlatego zostały umieszczone w domowym hoteliku bo to jedyne rozwiązanie na teraz. Wszystkie te sunie są małe i średnie i wszystkie pragną człowieka dla siebie- Asanka, Atisa, Dunia, Maja, Margo, Rossa, Becia, Roksi, Dżeta i Balbinka . Wszystkie są ogłaszane i ...cisza. Nie poddajemy się , ogłaszamy i wierzymy ,że ktoś je wypatrzy, pokocha i zabierze z hoteliku. Ale w obecnej sytuacji potrzebujemy 120-160zł na utrzymanie każdej z nich czyli co miesiąc 1657zł

Pomóż im zostać dalej w hoteliku <3

1.Asanka https://www.facebook.com/events/574799122593464/

2.Atisa https://www.facebook.com/events/574799122593464

3.Dunia https://www.facebook.com/events/830096627049690

4.Dżeta https://www.facebook.com/events/359567464222073

5.Roksi https://www.facebook.com/events/386671544834034

6.Muszka https://www.facebook.com/events/896530993777939/

7.Balbinka https://www.facebook.com/events/1717432928475853/

8.Maja

9.Rossa https://www.facebook.com/events/1516458355315921

10.Becia https://www.facebook.com/events/1390090711005999

11.Margo https://www.facebook.com/events/702572803218029


Co miesiąc otrzymujemy fakturę do zapłacenia za utrzymanie i karmę. Bardzo proszę o pomoc w opłaceniu faktury.


Prowadzimy również bazarek dla tej Niechcianej Jedenastki, Zapraszamy.
Serdecznie dziękujemy za pomoc. 

Aktualizacje


 • Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach - awatar

  Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce oddział w Suwałkach

  21.02.2017
  21.02.2017

  Przybliżę dzisiaj naszym darczyńcom nasze dwie podopieczne Asankę i Atisę. Przebywają w hoteliku Bambino od 11'2013 roku, wcześniej praktycznie od szczenięcych dni, mieszkały w schronisku w Sejnach. Nie znały innego życia, tylko kraty, kojec i zero spacerów. Dzięki wolontariuszom opuściły schronisko. Są bardzo zżyte ze sobą i szukamy im wspólnego domu. To specyficzne sunie , obie na enzymach trzustkowych i specjalnym karmieniu ale nic szczególnie kłopotliwego . Pogodne, żyją własnym życiem. Najlepszy byłby dom z ogrodem , który zaakceptowałby ich niezależność . Ale dopóki nie ma domu, Asanki potrzebują pieniędzy na utrzymanie około 300zł /miesięcznie. Pomóż im przebywac w bezpiecznym miejscu.

  Zdjęcie aktualizacji 3 058

310 zł  z 1 657 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Katarzyna Skwira - awatar
Katarzyna Skwira
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina - awatar
Karolina
50
Aneta Piasecka - Kowalska - awatar
Aneta Piasecka - Kowalska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anna Baldys - awatar
Anna Baldys
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij