Zbiórka Pomoc pogorzelcom z Jedzbarka - zdjęcie główne

Pomoc pogorzelcom z Jedzbarka

30 875 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 449 osób
Wpłać teraz
 
Marek Makrucki - awatar

Marek Makrucki

Organizator zbiórki

Dnia 18 marca w miejscowości Jedzbark (gmina Barczewo) wybuchł pożar. Spaleniu uległ budynek mieszkalny, w którym mieszkało dwoje ludzi, Pan Zbigniew ze swoją babcią Elżbietą. Zbigniew remontował lokal od roku, wkładał w to swój czas i pieniądze. Cieszył się z każdej wykonanej rzeczy i każdego zakupionego urządzenia domowego. Snuł z tym miejscem dalekie plany. Zbyś, bo tak go nazywamy  to skromny chłopak, jako sąsiad i mieszkaniec Jedzbarka dał się poznać jako społecznik i dobry fachowiec. Wczorajszy wieczór zniszczył jego plany i zostawił rodzinę w bardzo trudnej sytuacji, tu prośba do ludzi dobrej woli o pomoc.  Pomóż każdy gest się liczy 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Irena Gierczak - awatar

  Irena Gierczak

  02.04.21
  02.04.21

  Nie zmarnuj okazji by pomóc

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.04.21
  02.04.21

  Wierzyc sie nie chce

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  01.04.21
  01.04.21

  ❤️❤️❤️❤️

 • Ula Sadowska - awatar

  Ula Sadowska

  30.03.21
  30.03.21

  Ptysie

 • Halina Szymańska - awatar

  Halina Szymańska

  24.03.21
  24.03.21

  Trzymaj się, nie jesteście sami

30 875 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 449 osób
Wpłać teraz
 
Marek Makrucki - awatar

Marek Makrucki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 449

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Robert Grunert (Torba plażowa) - awatar
Robert Grunert (Torba plażowa)
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Lidia Szych - awatar
Lidia Szych
50
Zofia Wysocka - awatar
Zofia Wysocka
75
Justyna Grenda - awatar
Justyna Grenda
20
ŚDS Marcinkowo Beza Integracyjna🤗 - awatar
ŚDS Marcinkowo Beza Integracyjna🤗
200
Renata - awatar
Renata
50
Kacper Suchowiecki - awatar
Kacper Suchowiecki
40
Wiktoria Sadowska - awatar
Wiktoria Sadowska
67

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij