Z miłości do jerzyków

0 zł  z 1 065 zł (Cel)
Mirosław Krynda - awatar

Mirosław Krynda

Organizator zbiórki

Zdjęcie opisu zbiórki Z miłości do jerzyków

Jerzyki to moja pasja!

Mam na imię Mirek, a moja pasja do jerzyków trwa od dzieciństwa. Te niezwykłe ptaki zawsze przykuwały moją uwagę, kiedy pojawiały się nagle na niebie oznajmiając to głośnym świstem i tak samo jak się pojawiały, tak nagle znikały, aby nazajutrz znów się pojawić i cieszyć swoją obecnością. Są u nas krótko, bo przylatują na początku maja, a odlatują do Afryki już pod koniec lipca. Nie każdy o tym wie, ale to nasi sprzymierzeńcy w walce z uciążliwymi komarami i meszkami, dlatego tak są potrzebne w miastach. Niestety błędna polityka zarządców budynków, którzy nie dbają o ich los w trakcie remontów budynków powoduje, że jest ich w naszych miastach coraz mniej. Ich tajemniczy sposób życia zainspirował mnie do tego, aby przyjrzeć się im bliżej i poznać ich naturę.

Zdjęcie opisu zbiórki Z miłości do jerzyków

Pierwsze kroki

Tak powstał pomysł na zbudowanie kilku budek i zainstalowanie w jednej z nich kamery do całodobowego podglądu gniazda jerzykowej rodziny, ale czym by była samotna obserwacja bez podzielenia się z innymi, tym co dzieje się w budce.

Jerzyki WebCam!

Powstał więc pomysł na utworzenie strony o jerzykach.
Na stronie prócz garści informacji o gatunku, w sezonie 2014 i 2015 można było na żywo podglądać jerzykową rodzinę na gnieździe.
 

Zdjęcie opisu zbiórki Z miłości do jerzyków

Marzenia o dalszej realizacji projektu

Moim celem jest kontynuacja projektu i utrzymanie strony, a ta zbiórka ma pomóc w zakupie kamery o lepszych parametrach technicznych, dzięki której będzie kontynuowana całodobowa transmisja na żywo z gniazda w sezonie lęgowym 2016. Jedyna pomoc na jaką mogę liczyć to wsparcie społeczne. Mam nadzieję, że nie tylko miłośnicy przyrody poprą moją determinację jak i prośbę o wsparcie.

Serdecznie pozdrawiam i liczę na waszą pomoc.

Zdjęcie opisu zbiórki Z miłości do jerzyków
0 zł  z 1 065 zł (Cel)
Mirosław Krynda - awatar

Mirosław Krynda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij