Zbiórka Pomoc dla Jurka Łapicza - zdjęcie główne

Pomoc dla Jurka Łapicza

34 458 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 395 osób
Edyta Wołosik - awatar

Edyta Wołosik

Organizator zbiórki

Jerzy Łapicz to były piłkarz białostockich klubów: Jagiellonii (której był kapitanem) i Włókniarza. Wychowanek Sokoła Sokółka. 

Niestety... 10 lat temu zaczęły się problemy zdrowotne. Najpierw tętniak aorty brzusznej, a później kolejne, m.in. kardiologiczne i zakrzepica nóg. W 2018 r. konieczna była operacja, bo stwierdzono "krytyczne niedokrwienie kończyny dolnej lewej". Pomogła ona jednak tylko na pół roku. Kolejna to już była amputacja tej nogi. 

Jesteśmy grupą znajomych, która chce pomóc (oczywiście za zgodą chorego) w zakupie protezy i wózka inwalidzkiego (obecny jest jedynie w użyczeniu). 

Potrzebujemy na to 40 000 złotych. 

Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY...

Aktualności


 • Edyta Wołosik - awatar

  Edyta Wołosik

  23.10.19
  23.10.19

  Szanowni Państwo, Od kilku dni Pan Jerzy Łapicz jeździ już elektrycznym wózkiem. Zamówiona jest też proteza nogi (ma być gotowa do końca roku). Nie byłoby to możliwe, gdyby nie pomoc każdego z Was, za co serdecznie DZIĘKUJEMY. Osiągnęliśmy cel, bo była też licytacja koszulki i kwesta wśród kibiców i piłkarzy Jagiellonii Białystok. Dzięki temu zebraliśmy nieco więcej niż planowaliśmy, ale na pewno te pieniądze się nie zmarnują:::))) Kończymy już naszą akcję, podkreślając raz jeszcze, że DOBRO WRACA...

  Zdjęcie aktualności 38 855

Komentarze


 • Szymon Keczup Iwańczuk - awatar

  Szymon Keczup Iwańczuk

  08.08.19
  08.08.19

  Trzyma(J) się!!!

 • Iza Mokrzecka - awatar

  Iza Mokrzecka

  08.08.19
  08.08.19

  ...bo Ludziom TRZEBA POMAGAĆ. ❤ Zdrowia!!!

 • Maciek Kazber - awatar

  Maciek Kazber

  26.07.19
  26.07.19

  Bedzie dobrze !

 • KoszulowyManiek - awatar

  KoszulowyManiek

  25.07.19
  25.07.19

  Klub,Miasto,Pamięć od lat 70-tych- zobowiązuje. Dużo zdrowia Kapitanie !

 • KamCzołg - awatar

  KamCzołg

  25.07.19
  25.07.19

  Zdrowia!

34 458 zł z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 395 osób
Edyta Wołosik - awatar

Edyta Wołosik

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 395

Kosa - awatar
Kosa
30
Przemysław Barcewicz - awatar
Przemysław Barcewicz
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
800
Tomasz - awatar
Tomasz
20
Anita - awatar
Anita
5
KAPITAN ANTONIUK - awatar
KAPITAN ANTONIUK
50
Piłkarze i sztab, czyli "szatnia" Jagiellonii Białystok - awatar
Piłkarze i sztab, czyli "szatnia" Jagiellonii Białystok
2 300
Rafal Maliszewski - awatar
Rafal Maliszewski
50
Szymon Keczup Iwańczuk - awatar
Szymon Keczup Iwańczuk
1
Iza Mokrzecka - awatar
Iza Mokrzecka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij