Zbiórka Na preparaty odrobaczające - miniaturka zdjęcia

Na preparaty odrobaczające

Zbiórka Na preparaty odrobaczające - zdjęcie główne

Na preparaty odrobaczające

1 922 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby w ciągu 3 dni.
Wpłać teraz
 

Jak wiecie jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Zwierząt przybywa, faktury rosną a jakby tego było mało okres jesieni jest najgorszym jeśli chodzi o choroby pasożytnicze u piesków. Mimo tego, że nasze zwierzaki są zawsze zabezpieczone na czas, musimy robić to regularnie. Nasi psi podopieczni spędzają swój czas na powietrzu, w specjalnie zaprojektowanych wybiegach.  Mimo kontroli zdarza się, że czasem wygrzebią z ziemi jakiegoś kreta, który roznosi pasożyty. Nasze psy nigdy nie będą zamknięte w betonowych boksach, bo już wystarczająco dużo wycierpiały ze strony człowieka ....  Dlatego bardzo prosimy, do wtorku musimy zdobyć 3 tysiące, żeby zakupić preparat w naprawdę okazyjnej cenie. Preparat wyliczony jest na wagę, a waga naszych podopiecznych wszystkich razem wynosi prawie 2000 kg. Nie damy rady na tak dużą ilość zakupić preparatów dlatego bardzo prosimy o wsparcie. W tym momencie psy są już zabezpieczone przeciwko pchłom i nicieniom preparatem Advocat, pozostaje jeszcze zabezpieczyć przed tasiemcem. Bardzo prosimy o wsparcie. Na zdjęciach poniżej zobaczycie wybiegi, zrozumiecie ile psy czerpią z nich radości, a przy okazji będziecie widzieć, że przedostanie się tam np. kreta, czy innego małego dzikiego zwierzęcia nie jest jakoś specjalnie skomplikowanie. A wszyscy wiedzą, że psia natura jest jaka jest i czasem po prostu trzeba na coś zapolować. Błagamy, pomóżcie.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Ignacy rzeszowski - awatar

    Ignacy rzeszowski

    17.10.20
    17.10.20

    Proszę bardzo pani Marto

1 922 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby w ciągu 3 dni.
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Kanarkiewicz - awatar
Małgorzata Kanarkiewicz
50
Dorota - awatar
Dorota
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij