Zbiórka Jeże zbierają na leczenie! - zdjęcie główne

Jeże zbierają na leczenie!

2 444 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Joanna Wróblewska - awatar

Joanna Wróblewska

Organizator zbiórki


Fundacja Igliwiak to pierwsza organizacja w Polsce,która w sposób fachowy i specjalistyczny podjęła ochronę, leczenie i rehabilitację jeży. Posiadająca stale pod opieką największą ilość iglastych pacjentów, siłą rzeczy ma najbogatsze doświadczenie, a wytrwałość jej założyciela w dociekaniu prawdy sprawia, że dysponuje także najobszerniejszą wiedzą merytoryczną o jeżach, wykraczającą daleko poza nieliczne dostępne publikacje na ten temat.

Trafiają tu jeże po wypadkach samochodowych, ofiary pogryzień przez psy czy nieludzkich"zabaw" dzieci... ale i dorosłych, ofiary fajerwerków, wypalania traw, stert ogrodowych "odpadków", koszenia trawy, upałów czy zwyczajnie chorób, które dopadają te piękne istoty.

Często jeże trafiają do nas w ciężkim stanie i koszt leczenia jednego idzie w setki złotych. Niestety,mimo, że jeżowate są pod ochroną, Fundacja Igliwiak nie otrzymuje absolutnie żadnego dofinansowania z budżetu państwowego ani publicznego, a jest jednym z bardzo nielicznych miejsc w tym kraju, gdzie jeże mogą znaleźć schronienie i naprawdę fachową merytorycznie opiekę. Tymczasem podopiecznych przybywa, a co za tym idzie rośnie nasze zadłużenie. Niebawem nie będziemy w stanie pomagać...

Zbieramy na choć częściowe pokrycie najpilniejszych potrzeb: najkosztowniejsze zabiegi najciężej chorych i rannych podopiecznych, spłatę długów w lecznicy, oraz wciąż rosnącego zadłużenia czynszu - bo gdzie podziejemy się z jeżami, gdy dostaniemy wypowiedzenie wynajmu lokalu? Co miesiąc z trudem oddalamy widmo eksmisji jeży,zbieramy też na środki higieniczne, wyściółkę, specjalną karmę, która w przypadku słabych i chorych jeży nie może być zastępowana byle czym.

  Pomóżcie nam pomagać- Jeże liczą na Waszą pomoc!

Komentarze


 • bzikikr - awatar

  bzikikr

  15.06.2017
  15.06.2017

  Pozdrowienia dla kolczastych od świnek morskich i ich opiekunów:)

  • Joanna Wróblewska - awatar

   Joanna Wróblewska - Organizator zbiórki

   15.06.2017
   15.06.2017

   <3 <3 <3 Kolczaste pozdrawiają świnki morskie i mocno ściskają ich opiekunów <3 <3 <3

 • Młody Esssssa - awatar

  Młody Esssssa

  14.06.2017
  14.06.2017

  Essssa

 • Powodzenia! - awatar

  Powodzenia!

  14.06.2017
  14.06.2017

  Powodzenia!

  • Joanna Wróblewska - awatar

   Joanna Wróblewska - Organizator zbiórki

   14.06.2017
   14.06.2017

   Dzięki :) Razem możemy wszystko!

 • Joanna Goldman - awatar

  Joanna Goldman

  19.04.2017
  19.04.2017

  Świetna inicjatywa, szybko i wygodnie :)

  • Joanna Wróblewska - awatar

   Joanna Wróblewska - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   Dzięki Tobie mamy tak piękną 4 cyfrową kwotę :) Dziękuję w imieniu kolczastych :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.04.2017
  13.04.2017

  Pozdrowienia dla Igliwiaka od Joanny z Krakowa, też tej od jeży ;)

  • Joanna Wróblewska - awatar

   Joanna Wróblewska - Organizator zbiórki

   20.04.2017
   20.04.2017

   Joanna Joannę pozdrawia ;)

2 444 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 52 osoby
Joanna Wróblewska - awatar

Joanna Wróblewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 52

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Oświęcim - awatar
Oświęcim
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Pawel - awatar
Pawel
50
jeż Andrzejek - awatar
jeż Andrzejek
40
bzikikr - awatar
bzikikr
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij